Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Iriun_Webcam_ikon-removebg-preview

Iriun Webcam 2.7.5

Iriun Webcam – Cep Telefonundan Webcam Yapma Yazılımı

 

Iriun Webcam, Evde, işte, okulda veya başka herhangi bir amaçla gerçekten ihtiyacınız olduğunda daha iyi veya daha eksiksiz bir sohbet deneyimine erişmek için cep telefon kamerasını web kamerası olarak kullanma imkanı sağlar.

Başkalarıyla çevrim içi olarak bağlantı kurabilmek için bir web kamerasına sahip olmak büyük olasılıkla hepimiz için bir standarttır, ancak doğru ekipmana sahip olmadığınız veya basitçe düzgün çalışmadığı birkaç durumda, bu program sizin için çözüm olabilir . Bu uygulama, bilgisayarınızda yaptığınız her şey için telefonunuzun kamerasını web kamerası olarak kullanmayı yönetir. Skype, Zoom veya Facebook Messenger gibi sohbet istemcileriyle çalışır.

Basit bir uygulama

Uygulamayı ilk çalıştırdığınızda, cep telefonunun kamerasını  web kamerasına dönüştürmek için atmanız gereken adımlarla ilgili net bir mesaj olacaktır. Temel olarak, elde taşınır cihazınız için ilgili uygulamayı yüklemeniz gerekir. Gerekli uygulamayı temin ettikten sonra, onu telefonunuzda başlatmalı ve her iki cihazı da aynı ağa bağlamalısınız. Bundan sonra, uygulama prosedürün geri kalanını koordine edecektir; bu, temel olarak yeni web kameranızın işlevsel olması için PC’nize bir sürücü yüklemek anlamına gelir.

Belirli bir seçenek

Şimdi, uygulamayı açarken, bağlantının doğru bir şekilde yapılandırılması koşuluyla, ayarlanması gereken tek şey, telefon kameranızın ne kadar iyi veya zayıf performans gösterdiğine bağlı olan uygun video formatıdır. İnternet bağlantınızın gücüne bağlı olarak daha yüksek çözünürlüklerin daha fazla video kesintisine neden olabileceğini aklınızda bulundurarak size en uygun olanı seçin. Bu özel yönün dışında, ayarlayabileceğiniz veya ayarlayabileceğiniz başka hiçbir şey yoktur. Uygulama penceresine bakarak telefonunuzun bağlı olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Iriun Webcam, zaman ve mekanda şu ana kadar çok az kişinin web kamerasına veya bir web kamerasını entegre eden bir donanıma sahip olmadığı için pek çok kişi tarafından kullanılamayacak bir uygulamadır. Ne olursa olsun, standart  web kamerası kullanma seçeneğine gerçekten sahip olmayan birkaç kişi için bu uygulama, herhangi bir sorun olmaksızın neredeyse aynı  kullanım imkanları sağlar.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Iriun Webcam

PROGRAM İNCELEME VİDEOSU

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Iriun Webcam - Cep Telefonundan Webcam Yapma Yazılımı
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

Iriun Webcam 2.7.5 YAPILAN YORUMLAR