IsoBuster ikon

IsoBuster 4.5.0.0

Toplam Puan

IsoBuster  – Veri Kurtarma ve Yedekleme programı

 

IsoBuster, sürücü kurtarma, veri kurtarma, sürücü yedekleme ve kopyalama yazılımı. Verileri kurtarmak için bu programdan faydalanabilirsiniz.

Bir çok programlarımızı, müzikleri, videoları, aile albümlerini ve diğer verilerimizi uzun yıllardır, CD, DVD, BD, Flash Disk Sabit Disk ve HD DVD gibi disklere kopyalayarak saklıyoruz. Zamanla çizik ve çeşitli sebeplerden dolayı, arşivlediğimiz verilerimize disk arızaları nedeniyle ulaşamayıp çöpe attığımız olmuştur. Disk çizikleri veya başka sebeplerden olan veri kayıplarını kurtarabilirsiniz.Sabit Sürücü, Disket, USB, Flash Sürücü, Ortam Kartı, SD, SSD, MMC ve daha birçok veriyi kurtarmak mı istiyorsunuz? Aynı şekilde bu yazılımı kullanabilirsiniz. Sorunlu olan diski veya sürücüyü seçin ve IsoBuster’ın tarama sonuçlarını inceleyin. Eğer aradığınız dosyaları hemen göstermezse, sol bölmedeki en üstteki simgeye sağ tıklayın ve “Eksik dosya ve klasörleri bul” u seçin. Tam bir orta tarama, dosya imzalarına dayanarak bile eksik verileri ortaya çıkarır.

Videonuzu, değerli fotoğraflarınızı, kayıtlı belgelerinizi, ses, müzik, multimedya ve metin dosyalarınızı kolayca kurtarın. Program bu konuda yüksek kurtarma gücüne sahip uzman bir yazılımdır. Programı alıp kullanmaya başladığınızda, CD ve diğer depolama aygıtlarının bozulmasından korkmanıza gerek yok. Programın Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

IsoBuster

Özellikleri:
 Tüm  CD, DVD ve Blu Ray (BD ve HD DVD) formatları :
CD-i, VCD, SVCD, SACD, CD-ROM, CD-ROM XA, CD-R, CD-RW, CD-MRW, DVD-ROM, DVCD, DVD-RAM, DVD-R, DVD-RW, DVD + R, DVD + RW, DVD + MRW, DVD + R Çift Katman, DVD-R Çift Katman, + RW Dual Layer, DVD, DVD + VR, DVD + VRW, DVD-VR, DVD-VRW, DVD-VM, DVD-VFR, BD-ROM, BD-R, BD-R DL, BD-RE, BD-RE DL, BD-R SRM, BD -R RRM, BD-R SRM + esiri BD-R SRM-Esir, BDAV, BDMV HD DVD-ROM, HD DVD-R, HD DVD-R DL, HD DVD-RW, HD DVD-RW DL, HD DVD -RAM, HD DVD-Video, … Ve liste devam ediyor.

Veri Kurtarma Sabit diskler , USB flash / parmak bellekler, hafıza çubuğu, kompakt medya kartları, MMC medya kartları, “SD kart Kurtarma”  , Micro SD, Mini SD, xD, GSM, CF, SDHC, SDSC, SDXC, SDIO, cep telefonu hafıza kartı, hafıza kartları , dijital kameralar, video kameralar, cep telefonları, MP3 çalarlar ve diğer tip medya kartları. Cihaz erişim , medya erişim, veri toplama ve yorumlama sadece yazılım tarafından yapılır. Bu sağlamak veya verileri yorumlamak Windows dayanmaz ve bu yüzden Windows ‘sınırlamaları tamamen bağımsız çalışabilir.

Genel Özellikler:

 Daha iyi hata işleme ve birkaç deneme-mekanizmalar zaten verileri almak size yardım eder.
 Hem jenerik ve hemde alternatif yolların kullanılması ve veri almak için CD / DVD-ROM sürücüsünü yönetmenizi sağlar.
 CD’ler (Under-run, … gibi Buffer gibi) daha sonra ‘sorunları okunabilir’ hale gelir.
 DVD + RW veya DVD-RW için sanal oturum açma..
 Tüm optik medya dosyaları, CD / DVD görüntülerini okuma.
 Kayıp UDF dosya ve klasörler için Tarama. Daha fazla UDF kurtarma .
 Kayıp ISO9660 / Joliet oturumları için tarama.
 Dosya imza tabanlı dosyalar için tarama.
 VIDEO ve SES DVD’lerde IFO / BUP / VOB dosya sistemleri için tarama.
 Kayıp, silinmiş ve yetim FAT dosya ve klasörler için Tarama.
 CD’lerde kayıp verileri bulmak.
 Ahead / Nero InCD
 Prassi / Veritas / Sonic DLA
 VOB / Pinnacle Anında Yorum Yazma
 CeQuadrat Paket CD
 NED FileCD
 BHA B CLiP
 Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8
 Sony ABCD, …
 Anında Dekompresyon.
 Microsoft’un Live Dosya sistemi desteği.
 Dahili UDF Reader , UDF 1.02 (örneğin DVD’ler), UDF 1.5, UDF 2.01, 2.50, 2.60 (örneğin BD-R SRM + POW) (örn Paket  CD-R, DVDR, CD-RW ve DVDRW ) .. .
 Oluşturulan ve Sony Mavica CD veya DVD’ye kaydedilen kayıp resimleri, diğer dijital kameralar veya UDF işlevselliği yazmak ve gömülü olan diğer cihazları bulmak.
 CD, DVD, BD ve HD DVD için oluşturulan ve kaydedilen kayıp filmleri bulmak, Hitachi ile diğer dijital kameralar veya  UDF işlevselliği yazmak.
 Otomatik dosya içeriğine göre uzantıları bulmak denemek ve yetim dosyaya uygun bir ad vermek. Windows uygulamaları için dosyayı açar ve böylece dosya tanımlayıcı olarak oluşturulan  bu dosyaya, doğru uzantılar atar. 
MRW uyumlu olmayan MRW uyumlu sürücüler Mount Rainier CD-RW ve DVD + RW diskler için destek. ve daha bir çok sayamadığımız özelliklerle beraber en kapsamlı veri kurtarma programıyla, kaybettiğiniz veriler için endişelenmenize gerek kalmayacak.

 

 

 

Yazan: meto

IsoBuster 4.5.0.0 YAPILAN YORUMLAR