Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Isoo_Backup_ikon-removebg-preview

Isoo Backup 4.9.1.826

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Isoo Backup – Windows Yedek Alma Yazılımı

 

Isoo Backup, Windows bilgisayar sistemi, ayarları, uygulamaları ve geri yüklemesi için tasarlanmış güvenilir yedekleme yazılımı.

Isoo Backup, sistem dosyaları, yüklü uygulamalar, önyükleme sektörleri ve müşteri ayarları dahil Windows’u güvenli bir şekilde tek bir görüntü dosyasına yedeklemeye yardımcı olur; böylece sistem yavaşladığında veya önyükleme yapamadığında bilgisayarı geri yükleyebilirsiniz.

Mavi Ekran, işletim sisteminin açılmaması, virüs bulaşması, sistem kararsızlığı, düşük çalışma hızı, sistem çökmesi, sistem veri kaybı, vb. Gibi sistem sorunlarını çözmek için Windows’u yeniden yüklemeden sistemi geri yükleyin.Isoo Backup‘ın en etkileyici özelliklerinden biri, kişisel dosyalarınızın güvenliğini sağlamaya yönelik oldukça zor ve önemli “misyonuna” rağmen kullanım kolaylığıdır.

Arabirimi pratik olarak ikiye bölünmüştür; yedekleme yapmak için bir düğme ve diğeri işletim sistemini önceki bir duruma geri yüklemeye adanmıştır. Seçilen görev ne olursa olsun, anlaşılır ve erişilebilir seçeneklere sahip basit bir sihirbaz tarafından gerekli tüm adımlar boyunca yönlendirilirsiniz.

Isoo Backup, yeterli depolama alanı olması koşuluyla, yedekleme dosyalarını yeni oluşturulan bir bölüme kaydeder. Daha kolay tanımlama için yedekleme bölümünün boyutunu tanımlayabilir ve her yedeklemeye kısa bir yorum atayabilirsiniz.

Güvenlik amacıyla, yetkisiz değişiklikleri önlemek için yedekleme bölümüne erişim parola korumalı olabilir. Geri Dönüşüm Kutusu içeriği, önbelleğe alınmış web sayfaları veya geçici dosyalar gibi kaydedilmesi gerekmeyen belirli dosyaları hariç tutabilirsiniz.

Yedekleme sırasında, Isoo Yedekleme Windows önyükleme menüsüne eklenebilir ve bu, oluşturulan bir işletim sistemi görüntüsünü kurtarmanızı kolaylaştırır. Alternatif olarak, yeni bir gizli bölüme kurabilir ve Windows önyüklemeden önce erişmek için F11 tuşuna basabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Isoo Backup

 

 

Yazan: meto

Isoo Backup 4.9.1.826 BENZER İÇERİKLER
Isoo Backup 4.9.1.826 YAPILAN YORUMLAR