Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iTop VPN ikon

iTop VPN for Mac 3.3.0.2805

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

iTop VPN for Mac – Ücretsiz VPN Yazılımı

 

iTop VPN for Mac, hızlı dağıtım  ve sezgisel kullanım özelliklerine sahip  minimalist VPN istemcisi olarak sizlere yardımcı olur. Gizlilik düzeyini kendi tercihinize göre ayarlayabilirsiniz.

Nedeniniz ne olursa olsun, internette gezinirken mahremiyetinizi korumak bir zorunluluktur, özellikle de her türden kötü amaçlı yazılımın ve istenmeyen gözlerin sizleri takip ettiği çevrimiçi dünyasında. VPN yazılımları bu tür sorunlar için bugünlerde yaygın bir yaklaşımdır ve böyle bir program iTop VPN‘dir . Gerçekten basit bir deneyim sunarak, kullanıcılara çevrimiçi olarak dışarı çıktıklarında gizliliklerini kolayca korumanın erişilebilir bir yolunu sağlayacaktır.

Uygulamanın gerçek işlevselliği ile ilgili hızlı kurulum ve sorunsuz yaklaşım

VPN istemcisi, hızlı bir kurulum sürecine ve daha da hızlı bir başlatmaya sahiptir ve “hazırlık zamanı” açısından arzulanan hiçbir şeyi bırakmaz. Bu, kullanıcıların işlevselliğinden daha hızlı yararlanabilecekleri ve herhangi bir özel kurulum adımı hakkında daha az endişe duyabilecekleri anlamına gelir.

Daha az endişelenmekten bahsetmişken, aynı şey gerçek bağlantı için de geçerlidir. Çünkü uygulama, PC’nizi dünyadaki belirli bir sunucuyla otomatik olarak eşleştirecek ve bu şekilde herhangi bir özel kullanıcı müdahalesine gerek kalmadan süreci daha da hızlı hale getirecektir.

Tercih ettiğiniz bir sunucu seçin ve zaman zaman işinize yarayabilecek ekstra özelliklerden yararlanın.

Uygulamaya biraz daha dahil olmak isteyen kullanıcılar, VPN için kendi konumlarını seçebilir ve uygulama bu konuda  başlangıç ​​için bol bir liste sunar. Dahası, her ülke, her birine atanmış bir verimlilik çubuğuna sahip birkaç sunucuya sahiptir ve bu da seçim yapmayı daha da kolaylaştırır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

iTop VPN

 

 

Yazan: meto

iTop VPN for Mac 3.3.0.2805 YAPILAN YORUMLAR