Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iTunes Data Recovery

iTunes Data Recovery 2.1.36

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

iTunes Data Recovery  – iOS İçin Kaybolan Verileri Geri Kurtarma Programı

 

iTunes Data Recovery, iOs işletim sistemli akıllı telefonlarda veya diğer cihazlarda kaybolan verileri kurtarmak için kullanılan bir veri kurtarma programı.

Kullandığınız dijital ürünlerde sakladığınız bilgilerin istemeden de olsa kaybolduğu anları mutlaka yaşamışsınızdır. Gerçekten de çok üzücü bir durumdur. Zaman içerisinde çeşitli işletim sistemleri ile kullanılan cihazlar için, bu mağduriyetlerin giderilmesi adına geliştirilen yazılımlar oldukça başarılı.

Veri kaybı büyük olasılıkla çoğumuz için trajik bir durumdur. Örneğin; iPhone / iPad / iPod cihazınızdan yanlışlıkla sildiniz veya ekipman çalındı, bozuldu veya kayboldu mu? Tabiki çok stresli bir durum bu çünkü fotoğraf, rehber, SMS gibi saklanan önemli verileriniz jayboldu. Vibosoft Studio, iOS kullanıcıları için hepsi bir arada iTunes Veri Kurtarma’yı geliştirmek için büyük çaba harcadı ve kaybolan verileri kurtarmak için bir çözüm sundu.

Bu program, iOS işletim sistemli akıllı cihazlarda kaybolan verileri kurtarmak için geliştirilen kurtarma programlarından biridir. Ayrıca programın yedekleme desteği, kesinlikle kişisel verilerin kaybolmasını önlemek için öncelikli bir tedbir olarak öne çıkıyor. Telefon defterini kurtarma, resimleri kurtarma ve diğer verileri kurtarma özelliklerini bir arada taşır. iOs işletim sistemli cihazınız için indirerek kişisel verilerinizi koruma altına alabilirsiniz.

iTunes Data Recovery

 

Özellikler:

SMS, arama geçmişi, videolar, fotoğraflar, kişiler, takvim, notlar vb. Geri yükleyin.
İPhone / iPad / iPod yedekleme dosyasını iTunes 11 ve önceki sürümlerden çıkarın.
Desteklediği Cihazlar: iPhone 7 Plus / 7 / 6S Plus / 6S / 6 Plus / 6/5 / 4S / 4 / 3GS, iPad Pro / iPad 2 / Yeni iPad /, iPod touch 5/4.
Birkaç tıklamayla verilerinizi kullanmak ve geri almak kolaydır.

 

Yazan: meto

iTunes Data Recovery 2.1.36 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları