Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
JAlbum ikon

JAlbum 29.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

JAlbum –  Ücretsiz Web Albümü Oluşturma Programı

 

JAlbum, dijital kameralarınızla çektiğiniz fotoğrafları albüm yaparak, İnternet ortamında paylaşmanızı sağlayan bir yazılımdır.

Kolay kullanılabilir özelliği ile, resimlerinizi sürükle bırak şeklinde programa atabilir ve çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Resimleri düzenleme işlemini tamamladıktan sonra web albümü şeklinde İnternet’te yayınlayabilirsiniz. Slayt hazırlığı yaparken kullanacağınız harici ses dosyaları için, çok sayıda ses ve video formatını destekleme özelliğine sahiptir.

Bu program  ile çalışmanız çok kolay. Tek yapmanız gereken dosyaları sürükleyip bırakmak. Kolaylıkla temiz ve şık fotoğraf galerileri oluşturun. Java tabanlı çalışan bir program olarak sorunsuz kullanabileceğiniz programın Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Programın deneme sürümünü sitemizden indirip sizlerde deneyebilirsiniz. Beğendiğinizde, satandart sürümü olarak 39 Euro’dan başlayıp 59 Euro’luk Power sürümüne kadar dört farklı seçeneklereden birini satın alabilirsiniz.VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

jalbum

 

 

Özellikler:

 Güzel web albümleri oluşturursunuz; bu yazılımı kullanarak profesyonel web albümleri oluşturmanız oldukça kolay. Kendi kişisel kullanımınız için özelleştirebilirsiniz.
 Kullanması kolay; benzersiz ara yüzü sayesinde sürükle bırak tekniği kullanarak fotoğraf ve videolarınızı ekleyebilirsiniz. Albümlerinizi yönetebileceğiniz klasörler oluşturabilirsiniz. Ayrıca sağ tıklama ile bir çok işlevselliklere kolayca ulaşabilirsiniz.
 Herhangi bir siteye yükleyebilirsiniz; oluşturduğunuz albümlerinizi çeşitli siteleriniz de paylaşmak istediğinizde, program size bu imkanı da sağlamaktadır. Bunu yaparken ister Jalbum kendi sitesinden, isterseniz kendi blog sitelerinizden paylaşabilirsiniz.
Büyük resim desteği; Jalbum büyük resimleri daha fazla arşivleyebilmek için optimize edilmiştir. Böylece istediğiniz zaman albümlerinizi kolayca güncelleyebilirsiniz.

 

Yazan: meto

JAlbum 29.3 YAPILAN YORUMLAR