jetAudio 8.1.7

JetAudio Basic – Medya Oynatıcı

 

JetAudio, Cowon’un medya oynatıcılarının ve cihazlarının yazılım bileşenidir. JetAudio Basic adı altında Windows için ücretsiz bir medya oynatıcı olarak kullanılabilir.

Gerçi temelden başka bir şey değil. Çoğu dosya türünü işleyebilen şık ve yetenekli bir oynatıcı olmasının yanı sıra, JetAudio Basic ses ve video dönüştürücüler, ses CD’si yazma ve kopyalama, ses kaydı, kaplamalar, JetCast üzerinden Internet yayını ve diğer eğlenceli ve kullanışlı JetToys’u içerir. JetAudio 8’de yeni olan, isteğe bağlı Media Center Arayüzüne sahip entegre bir GUI’dir.

Media Center arayüzü, tipik bir oynatıcı çalma listesi kurulumundan daha önemlidir, bir Explorer programına bir medya aracından (ve bahsetmeyeceğimiz başka bir Media Center’dan gelen ferahlatıcı bir değişiklik) daha çok benzemektedir. Üst panel JetAudio’nun medya oynatıcısıdır; mavi cam görünümlü ve spektral ekranlı, iyi görünümlü bir ünite. Varsayılan görünümde kenar çubuğu ağacı görünümü Explorer’da değil Media Center’ın özelliklerinde gezinir. Ancak, bilgisayar arayüzünü ve taşınabilir aygıtları oynatıcı arayüzünün yanındaki kontrollerden açabiliriz. Birçok kullanıcı, ekranın üstüne veya altına otomatik olarak uyan ve masaüstünde sürüklenebilen ince, isteğe bağlı araç çubuğunu kullanmayı tercih edebilir. Yapılandırma aracını tekrar çalıştırdık ve bunu ve diğer arayüz seçeneklerini denedik; her biri tavsiye bir şey var.

JetAudio Basic

 

 

Yazan: meto

jetAudio 8.1.7 YAPILAN YORUMLAR