Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

JetClean 1.5.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

JetClean – PC Temizleme Programı

 

JetCleangereksiz dosyalardan kurtulmak için sabit sürücünüzde yer açmanıza yardımcı olabilecek bir araçtır. Böylece bilgisayarın performansını yükseltmek mümkün olacaktır.

Bu yazılım taşınabilir bir ürün olarak da kurulabilir. Bu durumda, Windows kayıt defteri anahtarlarınızda herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır. Ayrıca, programı çıkarılabilir bir sürücüye yerleştirebilir ve çalıştırabilirsiniz.

Programın arayüzü temiz ve oldukça sezgiseldir. Araç, kayıt defteri, Windows öğeleri, uygulamalar, kısayollar ve RAM ile ilgilenebilir. Böylece programı, yazılım konumlarındaki, başlangıç ​​programlarındaki, özel denetimlerdeki, geçmiş listelerindeki, sanal aygıtlardaki, Windows yazı tiplerindeki, uygulama yollarındaki ve diğerlerindeki kayıt defteri girdilerini temizleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca bu program, Geri Dönüşüm Kutusu, Internet Explorer geçici dosyalarını, panoya ve diğer Explorer MRU’larına yazılan URL’leri, tanımlama bilgilerini, geçmişi, dizin veri dosyasını, otomatik doldurma formunu, İnternet önbelleğin kaydedilmiş parolaları ve daha fazlasını tarayabilir.

Bunun da ötesinde, sistem bilgilerini görüntüleyebilir, yüklü programları bilgisayarınızdan kaldırabilir ve bir arama işlevi kullanabilir, sistem başlangıcında otomatik olarak çalışan uygulamaları yönetebilir. Son olarak, kayıt defterini birleştirebilir, performansı ve İnternet bağlantısını optimize edebilir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

JetClean

 

Yazan: meto

JetClean 1.5.0 BENZER İÇERİKLER
JetClean 1.5.0 YAPILAN YORUMLAR