Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Junkware Removal Tool ikon

Junkware Removal Tool 8.1.4.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Junkware Removal Tool  – Pop Up ve Reklam Virüsleri Kaldırma Programı

 

Junkware Removal Tool, bilgisayarı yavaşlatan rahatsız edici toolbar ve reklam virüslerini kaldırmak için kullanılabilir.

Bu program, özellikle Adware ve Junkware diye adlandırılan aynı zamanda çeşitli nedenlerden dolayı istenmeden bilgisayarınıza bulaşmış toolbar tipi virüsler, bilgisayarın çalışma hızını düşürmektedir.

Normal kaldırma prosedürleri kullanarak bu yazılımları bilgisayardan kaldırmak gerçekten mümkün değildir. junkware Temizleme Aracı özel algılayabilir ve adware ve istenmeyen araç çubukları da dahil olmak üzere 250’den fazla junkware yazılımları kaldırmak için inşa edilmiştir. Programın Tarayıcı uzantısı kaldırma işlevselliği ilgili desteklediği tarayıcılar; (Google Chrome, Firefox, Internet Explorer).  Malwarebytes 26 Nisan 2018 tarihinde yazılım ile ilgili geliştirmeye son verdi. Fakat JRT için hizmet ve destek sağlamaya devam edecektir.

Özellikle program kurulumları anında otomatik olarak tanıtım amaçlı kurulan bu istenmeyen programları kaldırmak için, Junkware Removal Tool kaldırma aracı kullanılması isabetli olacaktır. Bu kötü amaçlı programlar ve rahatsız edici reklam virüslerini kaldırmak, bilgisayarınızı yeniden eski performansına kavuşturacaktır. Bununla beraber bilgisayarınız ve kişisel bilgileriniz çok daha güvende olacaktır. Programı indirip kullanmak için ücret ödemeniz gerekmez.

Junkware Removal Tool

Özellikler:

 Araç Çubuğu kaldırma işlevselliği
 Pop-up reklamlar, spawn adware kaldırmak
 Ask ve Babylon araç çubukları da dahil olmak üzere, istenmeyen araç çubukları ve tarayıcı yardımcı nesnelerini, kaldırmak
 PUPs ve adware kaldırma işlevselliği

 

Yazan: meto

Junkware Removal Tool 8.1.4.0 BENZER İÇERİKLER
Junkware Removal Tool 8.1.4.0 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları