K7 Antivirus Premium 2020

K7 Antivirus Premium – Antivirüs Programı

 

K7 Antivirus Premium, 20 yılı aşkın bir süredir, önde gelen uluslararası test laboratuarları tarafından test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Düzenli olarak ürün mükemmelliği için ödüller kazanmaktadır. Bu sertifikalar ve ödüller, kötü amaçlı yazılım algılama oranlarının, kaynak verimliliğinin ve ürün kullanılabilirliğinin ve uyumluluğunun sürekli ve sürekli iyileştirilmesiyle elde edilir. Henüz K7’yi denemediyseniz, bir deneme sürümünü indirmenizi ve K7 farkını yaşamanızı öneririz.

K7 Anti Virus Yazılım özellikleri otomatik güncellemeler içerir – En son virüs veritabanı sağlar. Gerçek zamanlı tarama – Bilgisayarınızı olası virüs tehditlerine karşı her zaman tarar. E-posta Tarama – Gelen ve giden tüm e-postaları ve ekleri e-posta kaynaklı virüs ve kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı otomatik olarak tarar. Casus Yazılım Koruması – bilgisayarınızı truva atları, solucanlar, rootkit’ler, reklam yazılımları, keylogger’lar gibi istenmeyen programlardan kendilerini yüklemekten korur. Bilgisayarınızı virüs tehditlerinden ve kötü amaçlı yazılımlardan korumak için geliştirilmiş ve en hızlı tarama motoruna sahiptir.

K7 Antivirus Premium

 

 

 

Yazan: meto

K7 Antivirus Premium 2020 YAPILAN YORUMLAR