Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

K7 Antivirus Premium 16.0.0874

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

K7 Antivirus Premium – Antivirüs Programı

 

K7 Antivirus Premium, 20 yılı aşkın bir süredir, önde gelen uluslararası test laboratuarları tarafından test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Düzenli olarak ürün mükemmelliği için ödüller kazanmaktadır. Bu sertifikalar ve ödüller, kötü amaçlı yazılım algılama oranlarının, kaynak verimliliğinin ve ürün kullanılabilirliğinin ve uyumluluğunun sürekli ve sürekli iyileştirilmesiyle elde edilir. Henüz K7’yi denemediyseniz, bir deneme sürümünü indirmenizi ve K7 farkını yaşamanızı öneririz.

K7 Anti Virus Yazılım özellikleri otomatik güncellemeler içerir – En son virüs veritabanı sağlar. Gerçek zamanlı tarama – Bilgisayarınızı olası virüs tehditlerine karşı her zaman tarar. E-posta Tarama – Gelen ve giden tüm e-postaları ve ekleri e-posta kaynaklı virüs ve kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı otomatik olarak tarar.

K7AntiVirus Premium, tüm K7 güvenlik ürünlerinin çizgisini takip eden profesyonel ve sezgisel bir tasarıma sahiptir. Ana pencere genel güvenlik durumuna hızlı bir genel bakış sağlarken, sonraki ekranda paketteki tüm modüller hakkında daha ayrıntılı bir rapor sunulur.

Buradan antivirüs, antispyware ve güvenlik duvarı bileşenlerinin durumunu değiştirebilirsiniz, ancak bunu başarmak için bir dizi onaydan geçeceksiniz.

En göze çarpan özelliklerinin bir özeti, gerçek zamanlı tarama, e-posta ve tarayıcı koruması, davranış izleme, güvenlik açıklarından yararlanma, aktif bir sistem monitörü ve ayrıca uygulama kontrolü, kural filtreleme ve izinsiz giriş tespitinden oluşan güvenlik duvarı bileşenini içerir.

Pakette sağlanan birden fazla tarama türü vardır: sistemin derinlemesine analizini gerçekleştiren eksiksiz tarama, kritik alanları işleyen hızlı tarama, gizli dosyaları tarayan bir rootkit modülü ve bunu yapmanızı sağlayan özel bir tarama taranacak sürücüleri / klasörleri seçin. Belirli günlerde günlük veya haftalık bir tarama planlama imkanı da vardır.

Casus Yazılım Koruması – bilgisayarınızı truva atları, solucanlar, rootkit’ler, reklam yazılımları, keylogger’lar gibi istenmeyen programlardan kendilerini yüklemekten korur. Bilgisayarınızı virüs tehditlerinden ve kötü amaçlı yazılımlardan korumak için geliştirilmiş ve en hızlı tarama motoruna sahiptir. 1 Yıllık fiyatı 25$’dır.

K7 Antivirus Premium

 

 

 

Yazan: meto

K7 Antivirus Premium 16.0.0874 BENZER İÇERİKLER
K7 Antivirus Premium 16.0.0874 YAPILAN YORUMLAR