Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
KaraFun Player ikon

KaraFun Player 2.6.2.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Karafun Player – Karaoke Programı

 

Karafun Playerkaraoke yapmak için eksiksiz bir çözüm sunuyor. Bu karaoke yazılımı güçlü ve evrimsel bir 3D animasyon motoruna dayanmaktadır.

KaraFun, mevcut birçok karaoke şarkısını içe aktarabilen kullanımı kolay bir düzenleyici içerir. KAR dosyalarını (midi) desteklese bile, dijital dosyalarla (örneğin MP3) çalışma imkanı da sağlıyor. Ayrıca KFN dosya formatını tanıtıyor. Program, kendi karaoke dosyalarınızı ve  çevrimiçi karaoke kataloğunun şarkılarını çalmanızı sağlar. Editör benzersiz ve komik karaoke dosyaları oluşturmanıza izin verir.

Program size profesyonel stüdyolarda kaydedilmiş 38.000’den fazla yüksek kaliteli karaoke şarkıları sunar. Bilgisayarınız anında mükemmel karaoke makinesi haline gelir! Tek bir tıklama, harici monitörünüze veya video projektörünüze taşıyabileceğiniz ek bir karaoke penceresi olan Dual Display’i etkinleştirme imkanı sağlar.

Tamam, bir sürü harika şarkı keşfettiniz, ancak onları daha sonra kolayca bulmanın bir yolunu bulmanız gerekiyor. Bunları favorilere eklemeniz yeterli: Size, sevdiğiniz tüm şarkıları uygun bir yerde saklama ve çevrimdışı kaydetme özelliği sağlar. Alttaki videoda örnek bir çalışmayı nasıl yaptığımızı sizlerle paylaştık. Sizlere kolaylık sağlayacaktır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Karafun Player

PROGRAM VİDEOSU

Yazan: meto

KaraFun Player 2.6.2.0 YAPILAN YORUMLAR