Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Karaoke 5 for Mac

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Karaoke 5 for MAC – Karaoke  Yapma Programı

 

Karaoke 5, sevdiğiniz şarkılardan oluşan  özel etkinliklere uygun çalma listeleri tasarlamak ve karaoke yapmak için kullanacağınız bir programdır.

Karaoke 5’in kurulum süreci oldukça kısa ve hızlıdır. Kullanıcı çabaları dosya ilişkilendirmelerini ayarlamaya ve birkaç “İleri” düğmesine basmaya indirgenmiştir. Kullanıcı ara yüzünü ilk kez gördüğünüzde, kalabalık izlenimi edinebilirsiniz, ancak yeteneklerini keşfetmeye başladığınızda fikriniz değişecektir.

Dosya Gezgini, kullanıcıların işlenecek dosyaları içe aktarmasına izin verirken, karıştırıcı, ek denetimlerle birlikte kullanıcıların şarkıları ve geçişleri profesyonel olarak yönetmesine olanak tanır. Ayrıca, çeşitli etkinlikler için birden fazla çalma listesi oluşturabilirsiniz. Bu şekilde, karaoke oturumlarınız daha düzenli hale gelir ve örneğin, belirli bir müzik türünü uygulamak istediğinizde her zaman hazır olursunuz. Uygulama, MIDI, K5, KAR, KFN, MP3, WMA, MP3+CDG, CD+G, WMA+CDG, VS (Sanal Puan) ve video formatlarını (MP4, FLV, AVI, vb.) destekler.

Karaoke 5

 

 

 

Yazan: meto

Karaoke 5 for Mac YAPILAN YORUMLAR