Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kaspersky ikon

Kaspersky Security Cloud Personel 4.021.3.10.391

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Kaspersky Security Cloud Personel – Ücretsiz Virüs Temizleme Programı

 

Kaspersky Security Cloud Personel, internetten gelecek tehlikelere karşı sizi korumak için tasarlanmış ücretsiz bir güvenlik programıdır.

Bilgisayar ve internet kullanan herkes, güçlü ve etkili bir virüsten koruma programı ile bir güvenlik sağlamaya ihtiyaç duyar. Bu program, Kaspersky’nin kötü amaçlı yazılımlarla mücadele teknolojisinin bir kısmını ve bonus özellikleri ekleyerek sunar. Hiçbir maliyeti yoktur ve bağımsız test laboratuarları bu programı mükemmel olarak işaretler. Ücretsiz antivirüs koruması için çeşitli editörlerin seçiminde önde gelen programlardan biridir.Bir çok ücretsiz antivirüs yazılımı gibi, Kaspersky Free sadece ticari olmayan kullanım için ücretsiz kullanıma sunulmuştur. Yükleme sırasında, tam etkinleştirme için My Kaspersky hesabınızı oluşturarak oturum açarsınız. Ayrıca bu program, arama sonuçlarında tehlikeli bağlantılar için işaretleme ve ekran klavyesine erişim sağlayan Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bir araç çubuğu yükler. Program, virüsten koruma veritabanı imzalarını arka planda otomatik olarak günceller, ancak kurulumdan hemen sonra manuel olarak bir güncelleme yapmak etkili bir tarama için önemlidir.

Uygulama, “Tara” seçeneğinin ve ana araçların, harika uygulama özelleştirmesi sağlayan kendi seçeneklerine sahip olduğu klasik olarak yapılandırılmış arayüzle sizi karşılar. Bir başka ilginç düğme, ağ bağlantılarını ve veri korumayı kapsayan daha fazla sistem yapılandırma özelliği ile birkaç şube daha açan “Ana Araçlar” dır.

Ayrıca bu program, Ücretsiz, tüm sistem dosyalarını kontrol eden uzun bir işlem olan “Tam Tarama” gibi çok sayıda tarama seçeneği sunar; Yalnızca başlangıçta işletim sistemi ile yüklenen nesneleri kontrol eden “Hızlı Tarama”: “Seçmeli Tarama”, tarama için tek tek nesneleri veya bölümleri seçmenize ve CD / DVD’nizi, USB flash sürücülerinizi veya USB flash sürücülerinizi kontrol eden “Harici Aygıt Taraması” yapmanızı sağlar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Kaspersky Security

 

 

Yazan: meto

Kaspersky Security Cloud Personel 4.021.3.10.391 BENZER İÇERİKLER
Kaspersky Security Cloud Personel 4.021.3.10.391 YAPILAN YORUMLAR