Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kaspersky Removal Tools icon

Kaspersky Virus Removal Tool 21.0.10.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oylar, ortalama: 4,50 out of 5)
Loading...

Kaspersky Virus Removal Tool – Ücretsiz Virüs Temizleme Aracı

 

Kaspersky Virus Removal Tool, Kaspersky tarafından sağlanan farklı tarama modlarının yardımıyla bilgisayarınıza bulaşmış olabilecek virüsleri ve diğer enfeksiyonları tespit eder ve kaldırır.

Bilgisayarı ne kadar dikkatli kullanırsa kullanın, çevrimiçi tehditlere ve kötü amaçlı yazılım saldırılarına maruz kalırlar, bu nedenle doğru yapılandırılmış bir virüsten koruma çözümüne sahip olmanın önemi göz ardı edilmemelidir. Ancak, enfeksiyon zaten PC’ye ulaşmışsa ve güvenlik yazılımı uygulaması etkisiz hale getirilmişse, test edilebilecek bir araç daha vardır: Kaspersky Virüs Temizleme Aracı .Temizleme aracını virüslü sistemlere bile yükleyin

Çoğu durumda, virüs zaten hedef bilgisayarda olduğunda, kötü amaçlı yazılım genellikle kullanıcıların herhangi bir virüsten koruma yazılımı yüklemesine veya güncellemesine izin vermediğinden, yapılabilecek çok şey yoktur. Kaspersky’nin aracı ise bazı koruyucu önlemler aldı: virüslü bilgisayarlara Güvenli Modda bile yüklenebilir ve virüsleri, Truva atlarını, rootkit’leri, reklam yazılımlarını veya casus yazılımları otomatik olarak kaldırabilir.

Kullanıcı dostu düzen ve hızlı tarama işlemi

Kurulum son derece hızlı ve tarama işlemi çok hızlı, uygulama bilgisayar kaynakları ile oldukça kolay kalıyor. Programın ara yüzü eşit derecede sezgiseldir ve işlem arka planda çalışacağı için kullanıcılar sadece Tara düğmesine basarak çalışmalarına devam edebilirler.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Kaspersky Removal Tools

Derinlemesine analiz modunu etkinleştirin

Otomatik taramanın sonuçları tatmin edici değilse, bilgisayarın derinlemesine analizini yapan ve daha sonra işlenmek üzere Kaspersky’ye gönderilebilecek ayrıntılı bir rapor oluşturan Manuel Dezenfeksiyon da denenebilir.

Hedef yeri belirtin

Alternatif olarak, taranması gereken hedef veri türünü de seçebilir, böylece analiz alanını ve taramanın zamanını kısıtlayabilirsiniz, ancak bu yalnızca kullanıcılar enfeksiyonun yerini bildiğinde önerilir. Ayrıca, güvenlik düzeyini Yüksek olarak değiştirmek daha uzun tarama sürelerine neden olabilir. Kaspersky Virüs Temizleme Aracı, kullanıcıların bir tehdit algılandığında yapmak istedikleri eylemi seçmelerine izin verir, böylece uzmanlar sorunu elle işlemeyi deneyebilir.

 

Yazan: meto

Kaspersky Virus Removal Tool 21.0.10.0 YAPILAN YORUMLAR