Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kates Video Toolkit Free ikon

Kates Video Toolkit Free 7.0.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Kates Video Toolkit Free – Video ve Ses Düzenleme Aracı

 

Kates Video Toolkit Free, hepsi bir arada video düzenleme kiti. Medya dosyalarını dönüştürmek, kesmek, birleştirmek ve karıştırmak için yardımcı olabilecek hepsi bir arada video ve ses araç setidir.

Kate’s Video Toolkit, videoların bölünmesi ve birleştirilmesi gibi bazı yararlı araçlarla birlikte gelen bir yazılımdır. Sezgisel arayüze sahiptir. Programın arayüzü sade ve çalışması kolaydır. “Sürükle ve bırak” yöntemi desteklenmediği için videoyu yalnızca dosya tarayıcısı üzerinden oynatmak üzere içe aktarabilirsiniz. Böylece klip içinde ileri geri gezinebilir, duraklatabilir ve durdurabilir, tam ekran moduna geçebilir, ayrıca ses seviyesini ve oynatma hızını ayarlama imkanı elde edersiniz.

Medya dosyaları birden çok biçime dönüştürebilir. (AVI, MPEG, WMV, MOV, DVD, VCD, SVCD) dönüştürebilir ve bit hızı, örnek frekans oranı, boyut, en boy oranı, kompresör ve ses söz konusu olduğunda ses ve video tercihlerini yapılandırabilirsiniz. Ayrıca, başlangıç ​​ve bitiş noktalarını işaretleme veya bunları birleştirme (giriş videoları farklı biçimlerde olsa bile) klipleri kesme, ayrıca dosyaları karıştırma ve geçişler oluşturabilirsiniz. Kullanımı kolay program, ılımlı miktarda sistem kaynağı kaplar, klavye kısayollarını destekler, bir görevi hızlı bir şekilde bitirir ve genellikle iyi bir görüntü ve ses kalitesini korur.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Kates Video Toolkit Free

 

 

Yazan: meto

Kates Video Toolkit Free 7.0.0 YAPILAN YORUMLAR