Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
KChess Elite ikon

KChess Elite 4.0.0.37

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

KChess Elite  – Gelişmiş Satranç Oyunu

 

KChess Elite,  bilgisayarda satranç oynamak ve satranç oynamayı öğrenmek için kullanacağınız bir oyundur. Çocukların ve herkesin oyun yeteneğini geliştirmek için oynayabileceği ideal bir oyundur.

KChess Elite daha iyi satranç oynamak için size yardımcı olmaktan daha fazla özelliğe sahiptir. Taşların hangi yolu izleyeceği konusunda sizlere yön göstermesi ve hangi hamleyi yapmanız konusunda kararsız kaldığınızda size yardım etmesi, zaman içerisinde satranç öğrenmek için mükemmel bir fırsat sağlar.

İster bilgisayara karşı, isterseniz iki oyunculu olarak oynayacağınız bu oyundaki ses efektleri, sizlere gerçek satraç oynama hissiyatı verir. Zorluk derecelerini kendi yeteneklerinize göre arttırabilirsiniz. Özelleştirebileceğiniz ara yüz sayesinde, taşların  modellerini seçebilir, tahta deseni seçebilir ve audio kontrol bölümünden ses tercihlerini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca oyundaki düşünme süresini kısaltabilir veya arttırabilirsiniz.

Bu satranç oyunu sadece bilgisayarımızda denemek için oynamıyoruz. Bu oyun benim özellikle telefonum ile oynadığım ve çok sevdiğim bir oyundur. Harika bir grafiğe sahip olmakla beraber, bu oyun sayesinde satrancı geliştirdim. Evet gerçekten de ister yeni başlayın, isterseniz satranç bilen biri olun; kesinlikle inanılmaz bir şekilde kendinizi geliştirmenizi sağlayacak bir oyundur. Satranç öğrenmek isteyenler veya satranç oynamak isteyenlerin oynayabileceği en iyi satranç oyunu desek abartmış olmayız.

KChess Elite

OYUN VİDEOSU

Özellikler:
Kullanıcı dostu arayüz ve özelleştirilebilir seçenekler.
Bilgisayara karşı oynama.
İkili olarak yani aynı zamanda karşıki kişi yerine oynama.
Farklı satranç takımı seçme özelliği
Karşı oyuncu ve sizin seslendirmeninizi değiştirme seçeneği
Sesleri özelleştirme
Oyunun sonunda videosunu izleme
Online oynama
Yardım alma
ve oynadıkça keşfedeceğiniz çok daha fazla özellikler.

 

Yazan: meto

KChess Elite 4.0.0.37 YAPILAN YORUMLAR