Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

KeyScrambler Personal 3.17

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

KeyScrambler Personal – Şifre Koruma Programı

 

KeyScrambler Personal, sizi bu duruma karşı koruyabilecek önemli bir güvenlik yazılımıdır. Klavye ile güvenli şifre girişi yapmak için kullanılır.

KeyScrambler Personal, sizin klavye ve tuş verilerinizi 38 farklı tarayıcıda koruyacak şekilde yapılmıştır. Artık siz klavyede yazmaya başladığınız andan itibaren, klavye vuruşlarını şifreleme yolu ile bilgilerinize ulaşılmasını engelleyecek.

Kötü amaçlı kişiler,  gizli bilgilerinize ulaşmak için  keylogger denilen küçük ve sizler tarafından fark edemeyeceğiniz programlardan faydalanırlar. Bu programlar virüs niteliğinde olup, bilgisayarlarınıza resim, ses dosyası, video dosyası, mail ve çeşitli dosyalarla bulaşırlar. Keylogger’ın görevi, sizin klavye kullanırken bastığınız tuşların harf ve rakam karşılıklarını, kötü amaçlı korsan kişiye yollamaktır. Böylelikle gizli bilgileriniz ve şifreleriniz ele geçirilmiş olur.Özellikle şifre ve parola kullanarak girdiğiniz çok önemli sitelerde, gizlilik oldukça önemlidir. Bununla beraber online bankacılık güvenliği anlamında hayati önem teşkil eden güvenlik sorunlarının başında keyloggerlar gelir. Bu yazılım sayesinde, online bankacılık işlemlerinizi güvenle yapabileceksiniz.

Bu program bizim de kullandığımız olmazsa olmazlardandır. Bu sayede şifre korumalı sayfa erişimlerinde daha güvende olduğumuzu düşünüyoruz.

Program, Windows İşletim Sisteminde yaptığınız klavyeli işlemlerde tuş bilgilerini güvende tutmak için state-of-the-art crytographic algoritmaları kullanır. Ayrıca, bilinen ve bilinmeyen tüm keylogger yazılımlara karşı ne kadar başarılı olduğu ispatlanmıştır. İnternet güvenliğinizi için oldukça önemli olan bu yazılım, tüm popüler tarayıcıları desteklemektedir. Programı sitemizden üzerinden ücretsiz olarak indirip sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

 KeyScrambler Personal

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

KeyScrambler Personal 3.17 YAPILAN YORUMLAR