KMSpico2

KMSpico 11.2

KMSpico – Windows ve Office Etkinleştirme

 

KMSPico, Microsoft Windows’un korsan sürümünü doğrulamak için kullanılır. Ancak, bu KMS teknolojisi Microsoft tarafından, Microsoft tarafından ifşa edilmeden karşılıklı kazanç için tanıtılmıştır.

Bu anahtarların aynı ekip tarafından genel kullanım için yayınlandığını söyleyebilirsiniz. KMSPico, Microsoft kurallarını ihlal etmeyen bu teknolojilerin yazılımıdır. Her makinenin KMS Teknolojisini kullanmasına izin veren yerel bir sunucu gibidir.! Yalnızca Windows işletim sistemini etkinleştirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir Microsoft ürünü olan MS Office’i etkinleştirmenize de yardımcı olur.MS Office’in yeni sürümlerinin tüm özelliklerini kullanabilmek için etkinleştirilmeleri gerektiğini biliyorsunuz. Birkaç gün deneme süresiyle geliyor. Deneme bittiğinde tekrar kullanmak için etkinleştirmeniz gerekir. Bu yüzden bu aktivatör onu etkinleştirmek için de yararlıdır. Windows Movie Maker kullanıyorsanız pencereleri etkinleştirmiş olmanız gerekir, o zaman bilgisayarınızda çalışır, bu nedenle çoğu kişi bu nedenle pencereleri etkinleştirir.

Not: Sıkıştırılmış dosya şifresi: 12345  Ayrıca; Programı kullanmak i.in antivirüs programını “Disable” etmeniz gerekiyor.

 

KMSpico

 

 

Yazan: meto

KMSpico 11.2 YAPILAN YORUMLAR