Hızlı Arama Robotu
Kodi for iPhone ikon

Kodi for iPhone 19.3

(Henüz Oylanmadı)
Loading...

Kodi for iPhone – Medya Oynatma Aracı

 

Kodi for iPhone, Spotify, Pandora ve Youtube gibi popüler hizmetler için uzantılarla yerel ağınız üzerinden akış gerçekleştirebilen bir medya oynatıcıdır.

XBMC, tonlarca TV şovuna, filme ve diğer medyaya erişmenizi sağlar ve aynı zamanda tek bir sezgisel arayüz üzerinden DVD oynatmanıza izin verir. Programı kurduktan sonra, istediğiniz eğlenceyi bulmak için arkanıza yaslanıp çeşitli bölümleri çevirebilirsiniz.

Eklenti kategorilerinden faydalanarak, Bu programı gereksinimlerinize göre özelleştirmek için, istediğiniz eklentileri seçmeniz gerekir. Bu işlem, uygulamanın farklı seçenekleri Müzik, Video ve Resimler gibi kategorilere ayırma yöntemiyle kolaylaştırılmıştır. Bu kategorilerin her biri, her türlü ücretsiz içeriğe erişmek için çok sayıda seçenek içerir. Ayrıca programın Android, Linux, Mac OS X, iOS sürümleri de bulunmaktadır. Bu sayfada Android,  Mac OS X, iOS sürümlerini indirebilirsiniz. Video oynatma programları kullanıyorsanız, alternatif bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz.

 

 

Yazan: meto

Kodi for iPhone 19.3 YAPILAN YORUMLAR

Exit mobile version