KoolMoves ikon

KoolMoves 10.1.4

KoolMoves – Hareketli Gif  Oluşturma Programı

 

KoolMoves, hareketli gif resimler ve animasyonlar yapmak için kullanabileceğiniz oldukça popüler ve eski programlardan biridir.

Program tasarlanırken, acemi kullanıcılar düşünülerek profesyonel animatörler tarafından geliştirilmiş olup, animasyonlar ve hareketli gif oluşturabileceğiniz bir programdır. Programın kendi içerisinde 100’den fazla animasyon, 28 adet web arayüzü ve 343 adet clipart bulunuyor. Bu hazır araçları kullanarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

KoolMoves, programı sayesinde web siteleriniz için hareketli animasyonlar, reklam bannerları, slayt resim geçişleri, menüler ve oyunlar oluşturabilirsiniz. Yapacağınız geliştirmeler için kolaylık sağlayacak çok sayıda araçları içerisinde bulundurur. Aynı zamanda SWF, HTML5, AVI, MP4, SVG, animasyonlu GIF ve PhoneGap ve Adobe AIR SDK kullanarak mobil uygulamalarda kullanabileceğiniz şekilde dosyaları dışa aktarabilirsiniz.

Programı sitemizden ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olduğunu düşünüyorsanız, bu program için ödemeniz gereken ücret 19.5 dolardır.

KoolMoves

 

 

Yazan: meto

KoolMoves 10.1.4 YAPILAN YORUMLAR