Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

KOPLAYER 1.4.1056

KOPLAYER – Bilgisayar Android Emülatörü

 

KOPLAYER, Android oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayardan çalıştırmak için kullanılan bir emülatör yazılımdır.

NoxPlayer gibi, tipik bir yükleme işleminin ardından ve öykünücüyü ilk kez başlattıktan sonra, Google hesabınızı ve şifrenizi kullanarak oturum açmanız gerekir. Beklendiği gibi, Play Store da dahil olmak üzere tüm uygulamalara erişebilirsiniz.

Genel arayüz, tipik bir Android masaüstü ve ‘Geri’, ‘Ana Sayfa’ ve ‘Son Kullanılanlar’ düğmeleriyle mobil platformunkine oldukça benzer. Tek ekleme, ana pencerenin sol tarafında küçük bir araç çubuğu ile temsil edilir. Araç çubuğu, klavye ve oyun kumandası ayarları, ekranı otomatik döndürme, ekran görüntüsü alma, görüntülü aramalar ve ses seviyesi gibi bir dizi kullanışlı özelliğe hızlı erişim sağlar. Aynı araç çubuğundan öykünücülerin video seçenekleri ve çözünürlüğü ile de uğraşabilirsiniz.

Bunun dışında, İnternette gezinebilir, Play Store’da şu anda mevcut olan tüm uygulamaları ve oyunları yükleyebilirsiniz. Ayrıca, bu emülatörün, neredeyse her şeyi doğrudan fare yardımıyla kontrol etmenizi sağlayarak, platformu dokunmatik özellikli bir akıllı telefonda çalışıyormuş gibi erişilebilir hale getirdiğini belirtmekte fayda var.

KOPLAYER’ın kaya gibi sağlam bir oyun deneyimi sunmak için tasarlandığı gerçeği, onunla ilk etkileşime girdiğiniz andan itibaren görünür hale geliyor. Gelişmiş bir öykünme motoru ve bilgisayarların çoğu telefondan daha iyi performans göstermesi sayesinde, Android aslında birçok telefondan daha sorunsuz çalışır.

KOPLAYER

 

 

Yazan: meto

KOPLAYER 1.4.1056 YAPILAN YORUMLAR