Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Krisp ikon

Krisp 1.42.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Krisp – Gürültü Azaltma Programı

 

Krisp, profesyonel ve gürültüsüz konferans görüşmesi yapmak için tasarlanmış ücretsiz bir iletişim programı olarak sunulmaktadır.

Program, tek bir düğmeyle sizden diğer katılımcılara giden arka plan gürültüsünü kaldırma özelliğine sahiptir. Gürültü engelleme yazılımı ile gecikme olmadan gerçek zamanlı olarak sorunsuz bir şekilde çalışır.  Bu sayede yaptığınız aramalar kesintisiz ve gürültüsüz olarak gerçekleşir. Arkaplan gürültüsü kaldırıldığında sadece sizin sesinizin temiz kalmasını sağlar. Bu program, dünyanın en iyi yapay zeka destekli gürültü önleme teknolojisine sahiptir.

Krisp’in çalışma mantığı ise şöyle; istediğiniz fiziksel mikrofon / hoparlör ve konferans uygulaması arasına ek bir katman ekler. Diğer katılımcılardan size gelen gürültüyü kaldırmak için ( Krisp Hoparlör ), ses konferans uygulamasından alınır, gürültüyü gidermek için cihazınızda işlenir ve daha sonra fiziksel hoparlörlerinize aktarılır. Sizden diğer katılımcılara (Krisp Mikrofon) giden gürültüyü kaldırmak için ses, fiziksel mikrofonunuzdan alınır, gürültüyü gidermek için cihazınızda işlenir ve ardından konferans uygulamasına iletilir.

Uygulamanın en son sürümünü indirip kullanın ve güncellemeleri takip edin. Herhangi bir uygulama ile birlikte çalışması için 3 adımda ayarları yaparsınız:

  • Hedef uygulamada Ses Ayarlarını bulun ve açın
  • Mikrofonu krisp mikrofonuna değiştirin
  • Hoparlörü krisp hoparlöre değiştirinGürültüsüz Konuşma
Tek bir düğmeyle, sizden diğer çağrı katılımcılarına giden arka plan gürültüsü kaldırılır.

Gürültüsüz Dinle
Tek bir düğmeyle, çağrı katılımcılarından size gelen arka plan gürültüsü kaldırılır.

Fiziksel mikrofonunuz / hoparlörünüz ve konferans uygulamalarınız arasında herhangi bir gürültünün geçmesine izin vermeyen ek bir katman ekler . Tüm ses işleme doğrudan cihazınızda yapılır, hiçbir yerde saklanmaz veya herhangi bir sunucuya gönderilmez. Gürültü engelleme uygulaması tüm ses işlemlerini yerel olarak gerçekleştirir. Sesiniz ve sesiniz cihazdan asla ayrılmıyor.

BT’nin bireyler ve ekipler için ücretsiz ve ücretli planları vardır. Gürültü kulaklıklarını çıkarmasize diğer katılımcılardan gelen uygulama tüm planlar için ücretsizdir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Krisp

VİDEO GÖRSELİ

 

Yazan: meto

Krisp 1.42.1 YAPILAN YORUMLAR