Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kursoft Basic icon

Kursoft Basic

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Kursoft Basic – Muhasebe Programı

 

Kursoft Basic, yazılımı sektör ayırt etmeksizin bilgisayar ortamında fatura kesmek ve yazdırmak isteyen tüm işletmeler için uygundur.

Kursoft Basic, kullanımı oldukça kolay bir programdır. Eğitim gerekmeden kendi kendiniz kolayca kullanabilirsiniz. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin fazlasıyla işini görecek bir muhasebe programı denilebilir. Yine de eğitim konusunda desteğe ihtiyacınız olduğunda, programın destek bölümünden yardım alabilirsiniz.

Ticari işletmelerin ihtiyacı olan temel fonksiyonları gerçekleştirerek fatura, cari, kasa, gelir, gider ve benzeri işlemlerini anlık ve geriye dönük olarak yönetme  ve takip etme imkanı sağlar. KRS Basic  Ön Muhasebe Programı size hatasız raporlama ve anlık takip imkanı sunmaktadır.

Firmanızı sektörel bazda çalıştığı  alana göre kişiselleştirilebilir alt yapısı sayesinde gerçek zamanlı analizler elde etmenizi sağlar.  Basic ürününde kullanılan tüm çıktılar tasarlanabilir olup gelişmiş tasarım ekranı sayesinde özel raporlar tasarlayabilirsiniz.Kursoft Basic

 

 

Yazan: meto

Kursoft Basic BENZER İÇERİKLER
Kursoft Basic YAPILAN YORUMLAR

  • Lütfü Doğançay
    3 sene önce

    4 yıldır işletmemizde Kursoft kullanıyoruz gerek desteği gerek ürün kalitesi üst düzeyde gözüm kapalı tavsiye edebilirim