Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

LightShot 5.5.0.4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

LightShot  –  Ekran Görüntüsü Resmini Çekme Programı

 

Lightshot ile, tanıtımını yapmak istediğiniz bir ürünün resmini çekerek web sitenizde yayınlayabilir veya sosyal ortamda paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak, masaüstünün belli bir alanını seçerek, sadece o alanın resmini çekebilirsiniz. Çektiğiniz resimleri sosyal ortamda paylaşmak için kullanabileceğiniz en kullanışlı yazılımlardan biridir. Ayrıca resimleri sunuculara yükleyerek, resimler için link oluşturma imkanı elde edebilirsiniz. Kendi içerisinde bulunan editör sayesinde, çektiğiniz ekran resmini düzenlemek son derece kolaydır. Basit ara yüzüyle, hem kullanışlı hemde yer kaplamayan bir programdır.

Sık sık program veya diğer çalışma projelerinizin  masaüstü resimlerini çekmeye ihtiyacınız varsa, bu programı ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. En kullanışlı ekran resmi çekme programı olarak değerlendirebilirsiniz. Programın Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

LightShot

PROGRAM VİDEOSU

Özellikler:

 Seçilen alan için hızlı ekran görüntüsü: Uygulamamız size masa üstünüzde istediğiniz alanı seçip 2 tıkla ekran görüntüsü alma imkanı sağlar
 Ekran görüntülerini internetten paylaş: Resminize çabucak bir web-linki almak için resmi sunucuya yükleyebilir
 Benzer resim arama: Görsel olarak benzer görüntüler bul. Ekranda herhangi bir görüntüyü seçin ve onlarca benzer görüntü bulun.
 Kolay kullanımlı uygulama: Basit arayüz, işe yaramayan birşey yok ve çok hafif oluşu işlerinizi yapmanızı kolaylaştırır
 Güçlü düzenleyiciler: Ekran görüntüleriniz çekerken düzenleyebilirsiniz, ya da sonra güçlü bir online editörü kullanabilirsiniz
 Çoklu Platformlar: LightShot bunlar için kullanılabilir Windows/Mac, Chrome, Firefox, IE & Opera.

Yazan: meto

LightShot 5.5.0.4 YAPILAN YORUMLAR
 • sarayatta 56
  9 ay önce

  bilmiyorum proglar indi mi bu arada zeka oyunlarını ve testlerini severim ..umarım masaüstü olmuştuş kurulum..hemen denemek isterim hadi hayırlısı biraz önce mega adblocer paylaşını gördüm sizin bu siteler için çok önemli özelikle de okru ,mega bir çok reklam açmakta gençlere uygunsuz…neden siteniz güvenli degil yazıyor burda htpps:// olması gerekiyor

  • meto
   9 ay önce

   Sitemizin güvenliği ile ilgili bir sıkıntı olmamasına rağmen bazı bilgisayarların tarayıcılarında https: olmaması nedeni ile bir güvenlik eksikliği olduğu ikazı var. Fakat sitemiz alışveriş sitesi olmadığı için kredi kartı numaraları girmek zorunda olmadığınız için gerek görmüyoruz. Çok ihtiyaç olursa https sertifikası almayı tabiki düşünürüz. Reklamlar konusunda bu şekilde düşündüğünüzde yerden göğe kadar haklısınız fakat aile koruma filtresi yani adsl alırken aktif edildiğinde bu tip reklemlarıda önlüyor zaten.

 • Murat
  3 sene önce

  Ekran resimlerini çeken en iyi programlardan biri olduğunu biliyorum. Bende kullanmak için şimdi indirip deniyorum.