Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
LightWorks ikon

Lightworks 2022.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oylar, ortalama: 4,50 out of 5)
Loading...

Lightworks – Ücretsiz Video Düzenleme Programı

 

Lightworks video editörü, 25 yıldan fazladır sinema tarihinin en iyi filmlerinin çoğunda kullanılmış bir video düzenleme yazılımı.

Bu programı ile yapılan video düzenleme çalışmalarına he Wolf of Wall Street, LA Confidential, Pulp Fiction, Heat, Road to Perdition, Hugo, The King’s Speech gibi ünlü Hollywood filmleri referans olarak gösterilebilir. Video, sosyal medya, YouTube veya bir 4K film projesi için video yapmanız gerektiğinde, bu programı ile kolayca yapabilirsiniz.

Program, çeşitli dosya formatları ve kodek türleri için destek sunan kapsamlı bir video düzenleme uygulamasıdır. Uygulama, yerel dosyaları içe aktarmanıza, aynı zamanda video cihazlarından beslemeyi kaydetmenize ve anında düzenlemenize olanak tanır.

Program, girişin kod dönüştürülmesini gerektirmez ve DVC HD, RED R3D, DPX, AVCHD, H.264, XDCAM EX dahil çeşitli formatlarla çalışmanıza olanak tanır. Kaynağından bağımsız olarak tüm video girişlerini aynı zaman çizelgesine kolayca aktarabilirsiniz. Program, tek veya çift ekran görünümüne sahip, kullanımı basit bir düzenleyiciye sahiptir ve büyük ölçüde sürükle ve bırak işlevlerine dayanır.

Program, Basit ve sezgisel kullanıcı arayüzü ,le karşımıza geliyor. Videoları düzenlemek için Timeline dediğimiz zaman çizelgesi üzerine filmleri sürükleyerek düzenleme işlemini başlatırsınız. Bu program Gerçek zamanlı ses ve video FX kullanır ve Değişken kare hızı ortamı içeren geniş dosya formatı desteği sağlar. Biten çalışmalarınızı  YouTube / Vimeo, SD / HD, 4K’ya kadar dışa aktarma(Render)işlemi yapabilirsiniz.

Sitesine kayıt olarak bu programı ücretsiz lisansla edinebilirsiniz. Tüm araçlar ve dışa aktarım formatları için Pro sürüme kolayca kayıt olabilirsiniz. Bu sayfadan programın MAC sürümünü de indirebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Lightworks

KULLANIM VİDEOSU

Yazan: meto

Lightworks 2022.3 YAPILAN YORUMLAR