LightWorks ikon

Lightworks 14.5.2020.1

Lightworks – Ücretsiz Video Düzenleme Programı

 

Lightworks video editörü, 25 yıldan fazladır sinema tarihinin en iyi filmlerinin çoğunda kullanılmış bir video düzenleme yazılımı.

Bu programı ile yapılan video düzenleme çalışmalarına he Wolf of Wall Street, LA Confidential, Pulp Fiction, Heat, Road to Perdition, Hugo, The King’s Speech gibi ünlü Hollywood filmleri referans olarak gösterilebilir. Video, sosyal medya, YouTube veya bir 4K film projesi için video yapmanız gerektiğinde, bu programı ile kolayca yapabilirsiniz.

Program, Basit ve sezgisel kullanıcı arayüzü ,le karşımıza geliyor. Videoları düzenlemek için Timeline dediğimiz zaman çizelgesi üzerine filmleri sürükleyerek düzenleme işlemini başlatırsınız. Bu program Gerçek zamanlı ses ve video FX kullanır ve Değişken kare hızı ortamı içeren geniş dosya formatı desteği sağlar. Biten çalışmalarınızı  YouTube / Vimeo, SD / HD, 4K’ya kadar dışa aktarma(Render)işlemi yapabilirsiniz.

Lightworks programını ücretsiz 7 günlük lisansla edinebilirsiniz. Tüm araçlar ve dışa aktarım formatları için Pro sürüme kolayca kayıt olabilirsiniz.

►Lightworks Eğitim Videoları: https://bit.ly/2Xyj78j

Lightworks

PROGRAM VİDEOSU

Yazan: meto

Lightworks 14.5.2020.1 YAPILAN YORUMLAR