Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Likno Web Button Maker 2.0.164

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Likno Web Button Maker – Web Buton Oluşturma Yazılımı

 

Likno Web Button Maker , web siteleriniz için düğmeler oluşturmanıza olanak tanır. Daha az deneyimli kullanıcılar tarafından bile kolayca kurulabilir ve yapılandırılabilir.

Bir düğme şablonu seçin ve onu çeşitli seçeneklerle geliştirin

Araç, mevcut çok sayıda düğme şekli ön ayarından birini seçebileceğiniz kullanıcı dostu bir arayüzde paketlenmiştir. Her biri benzersiz bir tasarıma sahip gibi görünse de, emrinizde çeşitli özelleştirme seçenekleri vardır.

Ek olarak, arka plan rengini değiştirebilir veya üzerine bir görüntü uygulayabilir, düğme dokusunu seçebilir ve kabartma, ton, doygunluk, kontrast gibi renk ayarlarını yapabilir, böylece tasarımlarınızın görsel olanaklarını daha da genişletebilirsiniz.

Ancak, dağınık ışıklar, ışık yoğunluğu ve spot ışıklar söz konusu olduğunda düğme ışığı parametrelerini de özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, düğme gölgelerini etkinleştirebilir ve renk, bulanıklık, opaklık ve konumla ilgili özellikleri yapılandırabilirsiniz.

Metin ekleyin ve düğme eylemlerini ve davranışını tanımlayın

Likno Web Button Maker‘ın diğer bir özelliği yazı tipi, vurgu, konum, gölgeler, renk, forma, opaklık ve satır aralığı söz konusu olduğunda metin eklemenizi ve seçenekleri özelleştirmenizi sağlar. Metin eylemleri, döndürme ve harekete odaklanır. Son olarak, düğmelerinize sorunsuz bir şekilde bağlantılar ekleyebilirsiniz.

Program, klavye kısayollarının yanı sıra geri alma ve yineleme işlevlerini destekler, iyi bir yanıt süresine sahiptir, kullanıcı belgelerini içerir ve makul miktarda sistem kaynağı kullanır. Değerlendirmemiz sırasında herhangi bir sorun yaşamadık. Likno Web Button Maker, hata iletişim kutularını dondurmadı, kilitlemedi veya açmadı.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Likno Web Button Maker

 

 

 

Yazan: meto

Likno Web Button Maker 2.0.164 YAPILAN YORUMLAR