Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Logitech Options ikon

Logitech Options 9.70.68

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Logitech Options

 

Logitech Options nedir? Bu kullanarak belirli programlar için Logitech fareleri ve klavyeleri özelleştirmek için kullanılan bir yazılımdır.

Bir Logitech fare kullanıyorsanız  veya klavyeniz olması durumunda, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uyacak şekilde düğmeleri ve tuşları özelleştirmek isteyebilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi Logitech Options , tüm giriş aygıtlarını özelleştirmenize ve aygıta özel durum ve bildirimler almanıza olanak tanıyan bir araçtır.

Uygulamaya özel ayarlar oluşturmanıza izin verir

Hızlı ve sorunsuz bir kurulumun ardından, uygulama Logitech hesabınızla oturum açmanızı ister. Bir hesabınız yoksa, uygulama bir dakikadan daha kısa sürede bir tane oluşturmanıza izin verir. Giriş yaptıktan sonra, uygulama bilgisayarınıza bağlı giriş cihazlarını algılayabilmelidir.

Uygulamanın arkasındaki fikir, herhangi bir görevi gerçekleştirmek için farenin üzerindeki düğmeleri yeniden atamak için özel bir araç sağlamaktır. En son ürünlerinden birine sahipseniz, kaydırma tekerleğini ve imleç hızını da özelleştirebilirsiniz. Uygulama, nispeten monoton bir görevi gerçekleştirmek için hareketlerinizi yeniden üretmenize olanak tanıdığından izleme paneli otomasyonu ile birlikte gelir.

Araç, özelleştirmeye ek olarak, favori uygulamalarınızda belirli görevleri gerçekleştirmek için düğmeler ayarlamanıza olanak tanır. Aynı zamanda, Fn tuşunu basılı tutarak etkinleştirebileceğiniz bir seçenek olan özel işlevler için fareyi veya klavyeyi bağlayabilirsiniz.

Özellikle kablosuz cihazlar kullanıyorsanız kullanışlı olabilecek bir başka özellik de durum ve bildirimdir. Muhtemelen tahmin ettiğiniz gibi, uygulama pil seviyesi veya Caps Lock’un açık olup olmadığı gibi cihaza özgü bilgiler sağlar, böylece bir cihazın neden belirli bir şekilde davrandığını kolayca anlayabilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Logitech Options

Yazan: meto

Logitech Options 9.70.68 YAPILAN YORUMLAR