Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Logo Design Studio ikon

Logo Design Studio Pro 2.0.1.4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Logo Design Studio Pro – Profesyonel Logo Tasarım Programı

 

Logo Design Studio Pro ile milyonlarca logolar oluşturuldu. Program ile kişisel ve profesyonel nitelikte, benzersiz logolar yaratmanıza yardım etmek için gereken araçları, nesneleri, ilham kaynakları ve kılavuzları kullacaksınız.

Sayısız araç ve yüzlerce seçenekle, oluşturabileceğiniz logolar için sınır yoktur! Logo Design Studio Pro ile,  logonuzun bulanık veya pikselli hale getirilmesinden endişelenmenize asla gerek yoktur. Dahili vektör araçları ve grafikler, netliğini veya netliğini kaybetmeden logonuzu herhangi bir boyuta ölçeklendirmenize olanak tanır. Web görüntülerinden antetli kağıtlardan billboardlara kadar  her  boyutta ve  mükemmel görünmesini sağlarsınız.

Logo tasarımı başlatmak için programın içerisine dahil edilen 2.000 adet özelleştirilebilir şablondan veya 6.000’den fazla vektör şekli, resim, yazı tipi veya grafikden biriyle başlamayı deneyebilirsiniz. Diğer şablonları mı arıyorsunuz? İşletmeniz için mükemmel bir logo için tüm vektör genişletme paketlerine göz atabilirsiniz. Hepsi telifsizdir ve ticari amaçlı kullanım için hazırdır!

Vektör grafikleri ve yazı tipleri basit şekillerinizi germek, bükmek, yeniden şekillendirmek ve değiştirmek için güç ve esneklik kazandırır. Kendinize ait benzersiz şekiller yaratmak için gelişmiş çizim araçlarını kullanabilirsiniz. Sezgisel ve esnek araç seti, en gelişmiş logo tasarım ihtiyaçlarını karşılayacak donanıma sahiptir. Dikkat çeken profesyonel efektleri kullanarak yaratıcı bir dokunuş eklersiniz. Logonuzu bir gölge ile tuvalin dışına kaldırıp, 3D eğim tekniği eklersiniz ve tasarımınıza benzersiz bir görünüm vermek için çok daha fazla şeyler ekleyebilirsiniz. Programın lisanslı fiyatı 39.99$’dır.

Logo Design Studio Pro

Yazan: meto

Logo Design Studio Pro 2.0.1.4 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları