Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Lucas Chess ikon

Lucas Chess 1.20

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Lucas Chess – Satranç Oyunu

 

Lucas Chess, satranç oyunu becerilerini geliştirmek için oyunculara sunulan bir güçlü bir satranç simülatörü.

Satranç, özellikle yaşını göz önünde bulundurduğunuzda, piyasadaki en rekabetçi strateji oyunlarından biridir. Yıllar boyunca birçok büyükusta geldi ve geçti, ancak yine de bir maç sırasında sizi şaşırtmanın yolları var. Oyunun tekrarlanması için çok fazla olası permütasyon var, ancak bazı durumların ortak stratejiler ve taktikler nedeniyle bir süre sonra kendilerini tekrar ettiğini söyleyebilirsiniz.

Satranç meraklıları için eksiksiz bir çözüm

Lucas Chess, düzenli olarak satranç oynayanlar için sahip olunması gereken çok sayıda özellik ve olasılık içeren bir uygulamadır. Sadece bu değil, aynı zamanda yeni başlayan biriyseniz, becerilerinizi geliştirmek için tasarlanmış eğitim programları ve çeşitli zorluklar da sunulur. Diğer birçok işlev ve bileşen de dahil edilmiştir, bunların hepsi bir noktada veya başka bir noktada kullanışlı olur.

Bununla birlikte, muhtemelen en önemli özellik, uygulama ile sağlanan birçok satranç motorundan birine karşı oynayabilmenizdir. Stockfish, Gaia ve Cyrano bulabileceğiniz algoritmalardan sadece birkaçı, ancak düzinelerce daha var. Dahası, bir zorluk seviyesi seçebilir ve hatta söz konusu AI’lar için kişilikler yaratabilirsiniz.

Daha genç oyuncular ve yeni başlayanlar için eğitim

Daha önce de belirtildiği gibi, sadece deneyimli oyuncular değil, yeni gelenler de memnuniyetle karşılanmaktadır. Bu oyun, çeşitli alıştırmalar ve derslerin yanı sıra eğitim ortaklarıyla birlikte gelir. Kısacası, bunlar yalnızca belirli yönleri vurgulayarak oyunda daha iyi olmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış AI’lardır. İstediğiniz zaman aralarında geçiş yapabilir ve her birini yenene kadar oynayabilirsiniz, bu da daha gelişmiş algoritmalara geçiş yapabileceğiniz zamandır.

Kullanıcı arayüzü, çoğu açıdan olabildiğince basittir, böylece herkes ilk birkaç saniyeden itibaren bir şeyleri çözebilmelidir. Her bir işlev ve bileşenin ayrı bir girişi ve kısa bir ipucu bulunurken, menü açık ve kolay erişilebilirdir. Doğal olarak, tahtadaki parçaları hareket ettirmek için sürükle ve bırak hareketleri kullanılır, bu da anlaşılması olabildiğince kolaydır.

Lucas Chess

 

 

 

Yazan: meto

Lucas Chess 1.20 YAPILAN YORUMLAR