Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MKV_Player_ikon

M4V Player 1.0.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

M4V Player – Video Oynatma Yazılımı

 

M4V Player, kullanımı çok kolay bir video oynatıcıdır. M4V dosyalarınızla ilişkilendirilebilir, bu nedenle oynatmak için dosyayı çift tıklamanız yeterlidir. Oynat, duraklat, ara, tam ekran gibi tüm temel işlevler kullanılabilir.

Ayrıca kendi çalma listelerinizi oluşturabilir, kaydedebilir, düzenleyebilirsiniz. Çok sayıda M4V dosyanız varsa, listeden sık kullanılanınızı bulmak için yerleşik arama özelliğini kullanabilirsiniz. Tüm bunlar, işleri basit tutmak isteyenler için harika bir paket. Peki ne bekliyorsunuz, M4V Player‘ı indirin ve keyfini çıkarın.

Ek olarak, entegre bir seçenek daha sonra keyfini çıkarabilmeniz için bir çalma listesine eklenen tüm dosyaları kaydetme imkanı sunar. Gelişmiş erişim kolaylığı için, önceden ayarlanmış birkaç kısayol tuşu kullanılabilir. Ne yazık ki, bunlar değiştirilemez, ancak kullanılan anahtarların hatırlanması hiç de karmaşık değildir.

Bu uygulamanın işleyebileceği dosya formatlar: VOB, FLV, DivX, MPG, AVI veya MOV’un yanı sıra MP3, FLAC gibi en yaygın ses dosyası türlerini açabileceksiniz. , AC3, AAC veya WMA.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

MKV Player

 

 

Yazan: meto

M4V Player 1.0.1 YAPILAN YORUMLAR