Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MAGIX_Movie_Edit_Pro_ikon-removebg-preview

MAGIX Movie Edit Pro 2022 21.0.1.119

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

MAGIX Movie Edit Pro – Video Düzenleme Programı

 

MAGIX Movie Edit Pro  ile, Her zamankinden daha hızlı, eğlenceli videolar oluşturun. Ödüllü video düzenleme yazılımı Movie Edit Pro, çok çeşitli efektler sunar, iş akışınızı sihirbazlarla destekler.

Seyahatlerinizden veya bir aile kutlamasından bolca video ve fotoğraf çektiniz mi? Video kamera, akıllı telefon veya DSLR’den programa her şeyi yükleyerek başlayın. Birleşik video çekiminiz etkinliğin kendisinden daha mı uzun? Movie Edit Pro’daki pratik kesme modlarını kullanarak hemen kolayca kesebilirsiniz. Çok karanlık veya çok açık dalgalı çekimler veya kayıtlarınız mı var? Movie Edit Pro, özel anların video malzemelerini kurtarmanıza ve kullanmanıza izin veren araçlar sunar. Ardından filminizi parlatmak için başlıklar, geçişler ve efektler uygulayabilirsiniz.

Şimdi yeni ve ultra hızlı INFUSION Motoru içerir. Tüm bunlar video oluşturmak ve sevdiklerinizle oluşturduğunuz videoların tadını çıkarmak için daha fazla zaman kazandırır. Program, deneyim seviyenizi dikkate alır. Mutlu olmadığınız sahneler tamamen otomatik olarak kaldırılabilir veya manuel olarak çalışabilirsiniz. Hızlı, sezgisel ve kolay kullanım sihirbazlarının tam desteğiyle çalışın.

MAGIX Movie Edit Pro

 

 

 

Yazan: meto

MAGIX Movie Edit Pro 2022 21.0.1.119 YAPILAN YORUMLAR