Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ManicTime ikon

ManicTime for Mac 2.1.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

ManicTime for Mac – Bilgisayarın Kullanımını Denetleme Programı

 

ManicTime for Mac, iş programınızı, bilgisayarda geçirilen zamanı ve sık kullanılan uygulamaları takip etmek için kullanılır. Siz yokken personelin bilgisayar kullanımını denetlemek için kullanabilirsiniz.

ManicTime , bilgisayar kullanımını izleyerek ve çok sayıda istatistik üreterek, insanların çalışma saatlerinde üretkenliklerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için özel olarak geliştirilmiş bir yazılım aracıdır. Aynı zamanda çocukların bilgisayar kullanımını denetlemek için kullanabilirsiniz.

Sorunsuz bir kurulum sürecinden sonra, her tür kişinin sorunsuz çalışmasına izin veren, kullanımı kolay bir ara yüz ile karşılaşacaksınız. Buna ek olarak, mevcut tüm eylemlere ve seçeneklere göz atmanızı sağlayan üç sekmeden oluşur.

İlk sekme, kullandığınız tüm uygulamaların ve belgelerin tam başlangıç ​​ve bitiş zamanı ve toplam süre ile birlikte grafik temsillerini ve listelerini görüntülemenizi sağlar. Bu sayede en çok hangi programları kullandığınızı ve tek bir projeye ne kadar zaman ayrıldığını görebilirsiniz. Ayrıca, gerçekleştirdiğiniz görevi girebilmeniz için etiket eklemenin mümkün olduğunu da bilmelisiniz.

Ayrıca, bir kullanıcı girişi süresi boyunca bir müşteri için tam olarak kaç saat çalıştığınızı görmek mümkündür. Bu bir tablo olarak görüntülenecek ve etiketleriniz hesaba katılacak. Bu raporlar Panoya kopyalanabilir veya IFF veya CSV dosyaları olarak sabit diske kaydedilebilir.

Son olarak, gün süresi, en çok kullanılan etiketler, belgeler ve uygulamalar ile ilgili istatistikler ve grafikler oluşturulabilir. Grafikler PNG, JPG, BMP, GIF ve TIF gibi görüntü dosyaları olarak dışa aktarılabilir.

Kapsamlı ve iyi organize edilmiş Yardım içerikleri, minimum CPU ve bellek kullanımı, iyi yanıt süresi, yedekleme ve geri yükleme yetenekleri ile ManicTime, üretkenliğinizi artırma konusunda yararlı bir yazılım olduğunu kanıtlar. Programı ebeveyn denetimi amacı ile de kullanabilirsiniz. Böylece çocukların bilgisayarda geçirdikleri zamanı kontrol etmek ve bilgisayarda ne tür faaliyetlerde bulunduklarını takip edebilirsiniz. Kurulum yapmadan kullanmak istiyorsanız Portable ManicTime ‘ı denemelisiniz .

ManicTime

PROGRAM VİDEOSU

 

Yazan: meto

ManicTime for Mac 2.1.2 YAPILAN YORUMLAR