Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ManyCam ikon

ManyCam 8.1.0.5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

ManyCam – Sanal Kamera Yazılımı

 

ManyCam, görüntü videonuza veya çektiğiniz  resimlerinize çeşitli efektler ekleyerek İnternet ortamında paylaşmanızı sağlayan sanal kamera yazılımıdır.

Özellikleri çok fazla olan bu yazılımla, aynı anda birden fazla kameralı iletişim programını kullanabilir, görüntünüze yazı veya çeşitli efektler ekleyebilirsiniz. En güzel özelliklerden biri de resim veya videolarınıza değişik arka plan resimler ekleyebilmenizdir. Böylece hiç olmadığınız bir yerdeyken, oradaymışsınız gibi bir görüntü oluşturabilirsiniz.

ManyCam,  sayesinde artık kendinizin yada bilgisayarınızın masaüstü videosunu çekerek çeşitli sitelerde paylaşabilirsiniz. Ayrıca youtube upload sistemi yazılıma entegrelidir. Bütün bunların dışında, sahip olduğunu IP kameraları izleme imkanı da sağlamaktadır. Programın trial sürümünü ücretsiz olarak sitemizden indirip deneyebilirsiniz.

Full olarak kullanmak istediğinizde, programın ücreti 24.95$’dır. Avira antivirüs programı bu yazılımı virüs olarak algılıyor. Bununla ilgili gerekli denetimleri tekrar yaparak emin olabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

manycam

 

Yazan: meto

ManyCam 8.1.0.5 YAPILAN YORUMLAR