Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Maxthon ikon

Maxthon for Android

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Maxthon  – Bulut Destekli İnternet Tarayıcısı

 

Maxthon hızlı, kolay ve kullanışlı bir arayüzü oluşuyla hayran kitlesi oluşturmayı başarabilmiş bir web tarayıcısı. Hızlı ve seri kullanımıyla iyi bir performans elde edebilirsiniz. Ayrıca bu tarayıcıda Android cihazlarda hızınıza hız katmanız için ekstra araçlarda bulunmakta…

Örneğin yanlışlıkla kapatmış olduğunuz bir sekmeyi geri getirebilmeniz için bir geri al butonu ve aynı anda 8 farklı arama motoru üzerinde çalışma yapma imkanı veren bir arama araç çubuğu da Maxthon içerisinde bulunmaktadır. Resim, video gibi görsel materyalleri veya şarkı, müzik, ses kaydı gibi işitsel materyalleri de bilgisayarınıza kolayca indirebilirsiniz.

Bir sayfadan bir sayfaya geçmesine yarayacak veya iki sayfayı da ekranınızda görmenizi sağlayacak bu sayede kopyala yapıştır ile uğraşmanızı engelleyecek kolaylığı sağlar. Tüm bunların dışında, resimlerinizi, videolarınızı, metinlerinizi, bağlantı linklerini bulut sistem dahilinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Tarayıcının bir diğer önemli özelliğide, tarayıcı ekranından istediğiniz bir alanın resmini çekebilme imkanı sağlaması. Ekran yakalama eklentisi, tarayıcıya entegre edilmiş fakat sadece tarayıcıda görüntülediğiniz nesnelerin resmini çekebilirsiniz. Genellikle işletim sisteminin kendi tarayıcısının alt yapısı üzerine inşaa edilen bu tarayıcılar, çok başarılı tarayıcılar olup, alternatif olarak tercih edilebilirler. Bu sayfadan indireceğiniz uygulama ile Android cihazlarınızda sörf yapabilirsiniz.

 Maxthon

 

 

Yazan: meto

Maxthon for Android YAPILAN YORUMLAR