Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MediaMonkey ikon

MediaMonkey 5.0.4.2690

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

MediaMonkey – Medya Çalma ve Yönetme Programı

 

MediaMonkey, ciddi koleksiyoncular için medya yöneticisidir. İster sabit sürücüde, ister ağda olsun, ses ve video dosyalarını farklı ‘koleksiyonlara’ bölerek kataloglar oluşturmanızı sağlar.

Albüm Sanatını ve verilerini Freedb ve web üzerinden arar ve etiketler. Dosyaları yeniden adlandırmak ve düzenlemek için otomatik bir yeniden adlandırıcı ve karışımlarınızı düzenlemek için bir çalma listesi yöneticisi içerir. Kitaplığınızı oluşturmak için bir CD ripper, podcast yöneticisi ve indirici, CD / DVD Yazıcı, UPnP / DLNA sunucusu ve paylaşmak için senkronizasyon yöneticisi içerir. Yerleşik dönüştürme işlevselliği ile Android, iPhone, iPod ve diğer cihazlar da dahil olmak üzere hemen hemen tüm cihazların yanı sıra çeşitli televizyonlar ve DVD oynatıcılar (DLNA aracılığıyla) ile senkronize olur.

Oynatıcı, ses seviyesini otomatik olarak ayarlar ve genel etkinliklerde kullanıcı arayüzünü kilitleyen bir Parti modunu destekler. En önemlisi, ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha fazla özelleştirmek için yüzlerce komut dosyasını, eklentiyi ve görselleştirmeyi destekler. CD, OGG, WMA, MPC, FLAC, APE, WAV ve MP3 ses dosyalarınızı kataloglar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

MediaMonkey

 

 

Yazan: meto

MediaMonkey 5.0.4.2690 YAPILAN YORUMLAR