MediaMonkey ikon

MediaMonkey 5.0.2.2532

 
 

MediaMonkey – Medya Çalma ve Yönetme Programı

 

MediaMonkey, ciddi koleksiyoncular için medya yöneticisidir. İster sabit sürücüde, ister ağda olsun, ses ve video dosyalarını farklı ‘koleksiyonlara’ bölerek kataloglar oluşturmanızı sağlar.

Albüm Sanatını ve verilerini Freedb ve web üzerinden arar ve etiketler. Dosyaları yeniden adlandırmak ve düzenlemek için otomatik bir yeniden adlandırıcı ve karışımlarınızı düzenlemek için bir çalma listesi yöneticisi içerir. Kitaplığınızı oluşturmak için bir CD ripper, podcast yöneticisi ve indirici, CD / DVD Yazıcı, UPnP / DLNA sunucusu ve paylaşmak için senkronizasyon yöneticisi içerir. Yerleşik dönüştürme işlevselliği ile Android, iPhone, iPod ve diğer cihazlar da dahil olmak üzere hemen hemen tüm cihazların yanı sıra çeşitli televizyonlar ve DVD oynatıcılar (DLNA aracılığıyla) ile senkronize olur.

Oynatıcı, ses seviyesini otomatik olarak ayarlar ve genel etkinliklerde kullanıcı arayüzünü kilitleyen bir Parti modunu destekler. En önemlisi, ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha fazla özelleştirmek için yüzlerce komut dosyasını, eklentiyi ve görselleştirmeyi destekler. CD, OGG, WMA, MPC, FLAC, APE, WAV ve MP3 ses dosyalarınızı kataloglar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

MediaMonkey

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
MediaMonkey - Medya Çalma ve Yönetme Programı
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

MediaMonkey 5.0.2.2532 YAPILAN YORUMLAR