Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MEmu ikon

MEmu 8.0.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

MEmu – Android Uygulama Platformu

 

MEmu App Player güçlü bir Android emülatörüdür ve PC’de android oyunları ve uygulamaları oynamak için en iyi deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır.

Önde gelen performans ve eşsiz çoklu Android çekirdeği desteği nedeniyle, MEmu, 200’den fazla ülkede ve 20 dilde 20 milyondan fazla kullanıcıya sahip ve hala hızla büyüyor. Tüm Android oyunları ve Android uygulamaları bilgisayara indirip kurma imkanı sağlar. Memu sayfaları ingilizce hizmet vermektedir.

Android, mobil cihazlar için açık ara en yaygın kullanılan işletim sistemidir. İOS ve nispeten yeni Windows mobil sürümünden zorlu bir rekabetle karşı karşıya kalmasına rağmen, yüksek erişilebilirlik derecesi, gücü ile birleştiğinde, telefonlar ve tabletler üzerinde çok iyi bir şekilde uzun bir hüküm sürmeye dönüşebilir. MEmu , Android’i doğru bir şekilde taklit etmeye çalışarak bu özellikleri Windows çalıştıran bilgisayarlara getirmeyi amaçlamaktadır.Alt seçenekler çubuğunun sağladığı hızlı gezinmeden sezgisel yan panellere ve hızlı gezinme işlevlerine kadar, Android ile ilgili iyi olan her şey artık masaüstü bilgisayarlar için de mevcut. Ekranı döndürme yeteneği gibi bir cep telefonunun aynısını tam olarak taklit eden çeşitli geliştirmeler mevcuttur. Ayrıca, örneğin bir çağrı alırken tetiklenen titreşimleri simüle etmek için bir “Sallama” işlevi kullanılabilir. Tek düğmeli kamera anlık görüntüleri, birinin hızlı bir şekilde ekran görüntüsü almasına olanak tanır ve sezgisel ses kaydırma çubuğu, yalnızca birkaç fare tıklamasıyla sesi kapatmak için kullanılabilir.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

MEmu

KULLANIM VİDEOSU

 

Yazan: meto

MEmu 8.0.1 BENZER İÇERİKLER
MEmu 8.0.1 YAPILAN YORUMLAR