Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Microsoft Office 2019 Professional ikon

Microsoft Office 2019 Professional

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Microsoft Office 2019 Professional

 

Microsoft Office Professional 2019, klasik Office uygulamalarının yanı sıra Outlook, OneDrive, Publisher ve Access isteyen, büyümekte olan küçük işletmeler içindir.

Office, Microsoft tarafından şimdiye kadar piyasaya sürülen en iyi ürünlerden biridir ve hatta milyonlarca kullanıcının sahip olması gereken bir şey olarak kabul edilebilir. Güncellemeler, Office paketini sürekli iyileştirmek için sık sık kullanıma sunulur, bu nedenle şu anda özellikleri biraz daha düzenli tutan çok çekici bir arayüzle birlikte gelir. Bu sayede kullanıcılar yenilikçi işlevlerinden daha kolay yararlanabilir.

Tek bir pakette metin düzenleyici, hesap tablosu aracı, e-posta istemcisi, sunum oluşturucu ve not alıcı

Microsoft Office’i yüklemek biraz zor görünebilir, çünkü kurulum kitinde çok sayıda araç vardır, bu nedenle yazılımın yeni bir kopyasını dağıtmaya çalışırken bilgisayar bilgisi kullanışlı olabilir. Ayrıca, tüm dosyaların kopyalanması, hızlı bilgisayarlar söz konusu olduğunda bile genellikle biraz zaman alır, çünkü sabit disklerde aktarılması gereken çok sayıda dosya vardır.

Microsoft Office, OpenOffice veya benzeri herhangi bir yazılım olsun, daha önce bir ofis paketi kullanmamış olanlar , arayüze uyum sağlamak için zaman ayırmalıdır. İlk bakışta, iyi bilinen şerit arayüzü nedeniyle, uygulama tanıdık gelebilir.

Karmaşık özellikler ve kullanılacak birden çok araç

Bununla birlikte, daha fazla analiz yapıldığında, her fare tıklamasıyla bileşenler veya işlevler bulunabilir ve kullanıcılar ihtiyaç duydukları aracı tam olarak bilmiyorlarsa bu kafa karıştırıcı görünebilir. Gelecekte sorunsuz çalışmayı sağlamak için süit ile denemeler yapmak gerekir.

Microsoft Office aşağıdaki gibi çeşitli araçlarla birlikte gelir: Excel, Outlook, PowerPoint, Word, Access, InfoPath, OneNote, Project, SharePoint Designer ve Visio. Bunların her biri ayrı ayrı veya ofis işlerini kolaylaştırabilecek diğer bazı yardımcı programlarla birlikte kurulabilir.

Excel, elektronik tablolar oluşturmak ve kişinin finansmanını takip etmek için idealdir, Outlook e-postanızı yönetmek için doğru araçtır, PowerPoint yüksek kaliteli sunumlar oluşturur, Word metinleri biçimlendirmek ve düzenlemek için kullanılabilir, Access bir veritabanı yönetim sistemidir, InfoPath elektronik formların oluşturulmasını ve dağıtımını kolaylaştırırken, OneNote çok kullanıcılı işbirliğini destekler ve Project, SharePoint Designer ve Visio geliştiriciler için kullanışlı hale gelir.

Microsoft Office 2019 Professional

 

 

Yazan: meto

Microsoft Office 2019 Professional YAPILAN YORUMLAR