Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Microsoft Teams ikon

Microsoft Teams 1.4.00.34829

Microsoft Teams – Sohbet Tabanlı Çalışma Programı

 

Microsoft Teams, ortak çalışma işbirliğini daha basit ve erişilebilir hale getirir. Birçok avantajı var, ancak en önemlisi aynı projedeki insanlar arasında etkili iletişim sağlaması.

Microsoft Teams yazılımı, daha iyi bir bağlantı ve işbirliği arayan insanlar ve ekipler için önemli bir araçtır. Bu uygulama sayesinde fikirlerinizi paylaşabilir ve tek bir kanal kullanarak tüm ekiple daha da geliştirebilirsiniz. Ayrıca, bu çalışma alanı bireyler arasındaki özel iletileri destekler. Fikirlerinizi yalnızca bir meslektaşınızla paylaşmak istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz, çünkü araç bunu mümkün kılar.Küçük şirketler, çalışma arkadaşları veya girişimciler, Ekiplerin ücretsiz sürümüne kaydolabilir. Yazılımı yükledikten sonra kullanıcı 300 kişiye kadar bir çalışma alanı oluşturabilir. 10 GB ekip dosyası depolama alanı ve kişi başına 2 GB ek alan alacağınız için mesaj sayısı sınırsızdır. Ekipler siz silmeye karar verene kadar sohbet geçmişinizi güvende tutacaktır. Mesajlarınızı ne kadar süreyle istediğinize kaydeder.

Bu yazılım aynı zamanda dosya paylaşımını basit bir görev haline getirir. Word, Excel, PowerPoint ve OneNote Online uygulamalarıyla işbirliği yaptığı için kullanıcılara belirli bir belgeyi açma ve ekip olarak çalışma fırsatı sunar. Teams yazılımı sayesinde projeyle ilgili her görev kolaylıkla gerçekleştirilecek.

Program, kullanıcının bulunduğu yerden bağımsız olarak hızlı bir şekilde yeni ekip üyeleri eklemesine olanak tanır. Bu yazılım şirketin fiziksel sitesine bağlı olmadığından, istediğiniz zaman yetenekli kişileri arayabilirsiniz. Yeni projelere giriş hızlıdır. Aynı zamanda online eğitim amacı ile kullanılmaktadır. Uzaktan çalışma da daha basit hale getirildi.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!
Microsoft Teams

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Microsoft Teams - Sohbet Tabanlı Çalışma Programı
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

Microsoft Teams 1.4.00.34829 BENZER İÇERİKLER
Microsoft Teams 1.4.00.34829 YAPILAN YORUMLAR