Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Midnight Clup ikon

Midnight Clup 2

Please wait...

Midnight Clup – En Tehlikeli Cadde Yarışları Oyunu

 

Midnight Clup, Rockstargames tarafından 2002 yılında piyasaya sürülen araba yarışı oyunudur.

Dünyanın en tanınmış yasadışı sokak yarışı sendikası üyeleri Los Angeles, Paris ve Tokyo sokaklarında her gece buluşuyor. Bu gizli toplumun nüfuzu ve tüm bunların birer birer ayarlanmış bir acemi rakipleri bulunuyor.  Eğer rakipleri mağlup etmek ve uluslararası arenada şampiyon olacaksanız her türlü yaralanma riskleri de olacaktır. Unutmayın kural yoktur. Kontrol noktalarını vurmak ve rakibe şans vermeden önce bitiş çizgisine varmak için gerekli her türlü yolları ve sürüş yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Oyun size  son teknoloji ile performansı gelişmiş otomobil ve motosiklet seçmenizi sağlar. Adrenalin dolu çok oyunculu modlarda en fazla 3 diğer oyuncular ile  savaşırsınız. Şehirde ve her yerde araç sürün. Oyunu oynadıkça yetkililerden kaçama taktikleri konusunda uzmanlaşırsınız. Kazanmak için hızlı güzergahı bulun.

İlk piyasaya çıktığı zamanlar, o günün en iyi oyunlar sınıfından bir araba yarışı oyunuydu. Grafik ve efektler olarak, günümüz oyunlarından daha düşük kalitede gibi görünse de, hala oynadıkça zevk veren bir oyun. Bununla beraber, günümüz bilgisayarları ve işletim sistemleri ile kullanıldığında, sistemi yormayan oldukça hafif bir oyun olma özelliğine sahiptir. Tokyo, Paris ve Los Angles sokaklarında yarışarak rakiplerinizi geçmeye çalışabilirsiniz. Bu oyun  araba yarışı oyunu sevenler için tercih edebilecekleri iyi bir seçenektir. Oynadıkça nasıl vakit geçirdiğinizi anlamayacaksınız.

Midnight Clup

 

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Midnight Clup
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
Midnight Clup 2 YAPILAN YORUMLAR