Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Minecraft

Minecraft Ücretsiz Oynama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Minecraft’ı Ücretsiz Oynama

 

Minecraft’ı Ücretsiz Oynama konusunda anlatım yaptığımız içerikte, bu oyunu tarayıcı ile nasıl ücretsiz oynayacağınızdan bahsetmek istedik.

2009 yılından beri 10 yıldır küçük – büyük bir çok meraklısı olan ve oldukça ilgi gören bu oyunun yapımcısı, 10.yıl münasebeti ile bu oyunu sevenler için ücretsiz web sürümü yayınladılar. Bu sayede oyuna dair herhangi bir şey indirmeye gerek kalmadan tarayıcı üzerinden ücretsiz olarak oynamanız mümkün hale gelmiş oldu.

Oun ile ilgili siteye girdikten sonra,  “Pick a username and start the game.” yazısının hemen altında yer alan boş kutunun içine ismini yazmanız ve “Start”butonuna basmanız yeterli olacaktır. Önünüzde açık bir dünya ve inşa edilmesi için beklenen hayal gücünüzden başka hiçbir şey olmayacaktır. Bu noktada hatırlatmak istediğimiz şey ise; oyunun 2019 versiyonu değil, 2009 versiyonu olan Minecraft Classic sürümünü ücretsiz oynamanıza izin verdikleridir. Burada hayatta kalma modu ve kayıt etme modu bulunmuyor. Fakat online olarak arkadaşlarınızla oynama imkanınız bulunuyor.

Minecraft

 

 

Yazan: meto

Minecraft Ücretsiz Oynama YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları