Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mini Döviz 5.6

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Döviz ve Altın Piyasaları Takip Programı

 

Mini Döviz,  dolar ve euro para birimlerinin günlük ve anlık hareketlerini masa üstünden takip edeceğiniz ücretsiz bir programdır.

Mini Döviz, A. Nâsır Şentürk tarafından geliştirilerek ücretsiz sunulan küçük bir uygulamadır. Kurulum yaptıktan sonra masa üstüne yerleşen widget türü bir pencereden anlık olarak dolar ve euro fiyatlarını takip edebilirsiniz. Masa üstünde programların üzerinde sürekli bir açık pencere olarak kalan bu küçük uygulamanın üzerine gelerek sağ tıkladığınızda, ‘yenile’ seçeneğine basarak fiyatları güncelleyebilirsiniz.

Yine aynı şekilde sağ tıklama kullanarak seçenekler bölümünden ilgilendiğiniz para cinsini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca seçeneklere bölümünden altın ve gümüş fiyatlarını takip edecek şekilde yapılandırabilirsiniz. Bunun dışında fiyatlandırmaları istediğini banka, serbest piyasa gibi yapılandırma özelliğine de sahiptir. Son olarak belirtmek istediğimiz özelliği ise, sağ tıklama ve seçenekler bölümünden tema seçimi yapma özelliği. Buradan çok sayıda temalardan hoşunuza gideni seçerek kişiselleştirebilirsiniz.

Mini Döviz

 

 

 

 

 

 

 

Yazan: meto

Mini Döviz 5.6 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları