Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MiniTool Power Data Recovery Free Edition 8.5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

MiniTool Power Data Recovery Free Edition – Veri Kurtarma Programı

 

MiniTool Power Data Recovery Free Edition, isteyerek veya istemeyerek silinen dosyaları geri getirme programı. Kaza ile silinen dosyaları kurtarmak için kullanabilirsiniz.

Her an ve her zaman Dosya kaybı olma ihtimali vardır. Dosya kaybına neden olan şey ise; yanlışlıkla dosya silme, virüs istilası, disk arızası, dosya sistemi hatası vb. gibi durumlardır. Hafıza kartından silinen veya kaybolan dosyalar nasıl kurtarılır? MiniTool Power Data Recovery ücretsiz sürümü size bununla ilgili çözüm sunar ve ücretsiz veri kurtarmak mümkün olur. Windows için bu harika ücretsiz veri kurtarma yazılımı, hdd sorunlarını çözmeden önce hasarlı sabit disk sürücüsündeki verileri geri yüklemek için dosyaları kurtarmayı veya derin taramayı amaçlamaktadır.

MiniTool Power Data Recovery, ücretsiz ve salt okunur veri kurtarma yazılımı olarak kullanmak sureti ile, silinmiş, biçimlendirilmiş sabit disklerden, SSD, USB, hafıza kartı ve diğer depolama aygıtlarından  kolayca ve hızlı veri kurtarmak için sizlere yardımcı olabilir. Bazı durumlarda sadece kişisel nedenlerden dolayı veri kayıpları yaşanmaz. Virüs saldırısı sonucunda veri kayıpları da olmaktadır. Bu program virüs saldırısı sonucunda kaybolan verileri kurtarmak için de iyi bir çözüm olacaktır. Ücretsiz olarak kullanacağınız bu yazılım sayesinde artık verileriniz daha güvende olacak.

Veri kurtarma yalnızca doğru dosya kurtarma yazılımını bulduğunuzda anlamlıdır. MiniTool Power Data Recovery, birden fazla cihazdaki dosyaları kurtarabilir.

MiniTool Power Data Recovery Free Edition

PROGRAM VİDEOSU

 

Yazan: meto

MiniTool Power Data Recovery Free Edition 8.5 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları