Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MiniTool Power Data Recovery Free Edition ikon

MiniTool Power Data Recovery Free 11.4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

MiniTool Power Data Recovery Free Edition – Veri Kurtarma Programı

 

MiniTool Power Data Recovery Free Edition, isteyerek veya istemeyerek silinen dosyaları geri getirme programı.

Dosya kaybına neden olan şeyler, genellikle yanlışlıkla dosya silme, virüs istilası, disk hatası, dosya sistemi hatası gibi durumlardır. Hafıza kartından silinen veya kaybolan dosyalar nasıl kurtarılır? Programın ücretsiz sürümü çözüm sağlar ve ücretsiz veri kurtarma imkanı sağlar. Windows için bu harika ücretsiz veri kurtarma yazılımı, hdd sorunlarını düzeltmeden önce dosyaları kurtarmayı veya hasarlı sabit disk sürücüsündeki verileri geri yüklemek için derin taramayı amaçlamaktadır.

Veri kaybının nedenleri çeşitlidir, aralarında geçici dosya kaybına neden olurken, bazıları kalıcı veri kaybı getirir. Ancak dosya kayıplarınız aşağıdaki durumlar nedeniyle ortaya çıkarsa, MiniTool Power Data Recovery ücretsiz sürümü kesinlikle ilk tercihinizdir.

Boş geri dönüşüm kutusundan sonra yanlışlıkla dosya silme ve Yanlış USB sürücüsü biçimlendirme yüzünden  fotoğraflar dahil tüm dosyalar ve önemli belgeler silindiyse, Stres etmeyin. Tüm bu bölümler, dosya kurtarma yazılımının derin taramasından kaçmaz. Bu sebeplerden silinen dosyaları kurtarmak çok kolaydır.Virüs saldırısı işletim sisteminin çökmesine ve hatta sabit sürücüye erişilememesine neden olabilir. Virüs istilası dosya kaybına neden oluyorsa, Power Data Recovery, kayıp dosyaları geri yüklemek için sektörleri sektörlere göre tarayabilir. Mantıksal hatalar ve fiziksel hasar nedeniyle oluşan dosya kaybı sabit disk için can sıkıcı olabilir. Bu programın güçlü algoritmaları, kayıp dosyaları, hatta kayıp bölümlere kaydedilen dosyaları geri alacaktır.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

MiniTool Power Data Recovery Free Edition

 

Yazan: meto

MiniTool Power Data Recovery Free 11.4 YAPILAN YORUMLAR