Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MixPad

MixPad 10.26

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

MixPad – Müzik Kayıt Stüdyosu

 

MixPad, ilginç sesler oluşturmak, bölümleri kesmek, klipleri birleştirmek, klipleri kaydetmek, ses parçalarını karıştırmak ve efektler eklemek için kullanacağınız profesyonel müzik düzenleme programı.

Programın kullanıcı arayüzü, diğer ses düzenleme araçlarına kıyasla oldukça basittir. Başlamak için, bir veya daha fazla ses parçasından oluşan bir proje oluşturmalısınız (sürükle ve bırak yöntemiyle de parça ekleyebilirsiniz). Her birinin, pencerenin sol tarafında görüntülenen kendi kontrolleri vardır (ses, pan, kayıt, sessiz, canlı efektler, ses seçenekleri).

Bir parça kaydedebilirsiniz (gelişmiş seçenekler arasında otomatik, otomatik başlatma, otomatik kırpma, sesli etkinleştirme ve eşik kaydı bulunur), sabit sürücünüzden, bir CD’den, Stok Kitaplığından veya video dosyalarından (yani ses çıkarma) mevcut bir klibi yükleme, bölme, birleştirme ve klip yöneticisine erişim imkanı sağlar.

Ses dosyalarınıza uygulayabileceğiniz filtreler arasında zincir efekti, crossfade, amplify, dinamik aralık sıkıştırıcı, koro, yüksek geçiş filtresi, flanş, bozulma, yankı, yankı ve VST eklenti desteği bulunur. Bir projeyi tamamladıktan sonra, çeşitli biçimlerde (WAV, MP3, AAC, AMR, FLAC, OGG ve RAW dahil) dışa aktarabilir ve hatta doğrudan bir CD’ye yazabilirsiniz.

Teorik olarak, bu program ağırlıklı olarak deneyimli kişiler tarafından kullanılmalıdır. Ancak ilk kez kullananlar bile iyi hazırlanmış yardım dosyasına göz atarak ses düzenleme kurallarını öğrenebilirler.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

MixPad

 

 

Yazan: meto

MixPad 10.26 YAPILAN YORUMLAR