Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Modern Combat 5: eSports FPS 2.7.0.11

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Modern Combat 5: eSports FPS  – Birinci Şahıs Nişancı Oyunu

Modern Combat, tek veya çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz birinci şahıs nişancı yani diğer bir adı ile FPS türü oyun.

2014 yılından beri Gameloft tarafından dağıtılan bir aksiyon oyunudur. Önceki sürümlerin devamı olan Modern Combat 5, serinin en heyecanlı versiyonlarındandır. Oldukça gelişmiş silah ve ekipmanları kullanarak gerçek bir savaşçı gibi savaşma heyecanı yaşatan bir oyundur. Online olarak çoklu oyuncu modunda oynama özelliği ile beraber, tek oyunculu moda da sahiptir.

Birinci şahıs nişancı oyunlarında kalitesiyle ön plana çıkan bu oyunla savaş alanına gir ve birliğini oluştur. Online arkadaşlarını oyuna ekle ve çok oyunculu mod ile savaş oyununda ki becerilerinizi test etmeye başla.

Oyunda, gelişmiş makineli tüfek, tabanca, el bombası gibi ekipmanları kullanmak dışında, yakın dövüş tekniğine de sahipsiniz. Bunun dışında size karşı saldıran taarruz tipi helikopterleri de etkisiz hale getirebileceğiniz silahlara sahipsiniz. Aksiyon heyecanını en üst seviyede yaşatan bu oyunu hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun full sürümü 290,75 ₺’dır.

Sistem Gereksinimleri:

İşletim SistemiWindows 10, Windows 8.1, Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1, Windows Phone 8 – ARM, x86, x64

Modern Combat

Yazan: meto

Modern Combat 5: eSports FPS 2.7.0.11 YAPILAN YORUMLAR
  • eyvah necmi
    2 sene önce

    Modern Combat oyunu haikadır candır. Aksiyon oyunu arayanlara tavsiye edeceğim oyunlar içinde gelir.