Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Monflo Remote PC Access 3.0.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Monflo – Android ve Bilgisayar Arası Erişim Yazılımı

 

 

Monflo Remote PC Access, hızlı ve sorunsuz bir uzaktan bilgisayar erişimi sağlar! En sevdiğiniz PC oyunlarını oynayın ve Windows masaüstüne erişin.

Orta zorlukta kurulum ve konfigürasyon gerektirir. Öncelikle, uzaktan erişmek istediğiniz bilgisayarda İstemci’nin yüklü olması gerektiğini bilmeniz gerekir. İstemci ayarlandıktan sonra, uzaktan erişimi etkinleştirmeniz ve kimlik bilgilerinizi eklemeniz gerekir. Programın rolü göz önüne alındığında, bir Mirillis hesabı oluşturmanız gerektiğini söylemeye gerek kalmadan devam ediyor. Ayrıca, bağlantı kimliği için Sunucu tarafını kontrol etmeyi unutmayın.

Monflo‘nun kurulum ve yapılandırmasının hızlı ve kolay olduğunu öğrenmekten mutlu olacaksınız; bu, yalnızca yardımcı programa giriş yapmanız gerektiği anlamına gelir. Uygulama aracılığıyla birden fazla bilgisayara erişmek isterseniz, prosedürü tekrarlayın ve eklenen yeni cihazı bulmak için araç içindeki yenile düğmesine basın.

Oyunlara uzaktan erişmenizi ve oyun oynamanızı sağlar; Yardımcı programın arkasındaki fikir, oyun bilgisayarınıza hızlı bir şekilde erişmenizi sağlamaktır; böylece ihtiyacınız olan projeleri, belgeleri ve programları kolayca açıp yönetebilirsiniz. Ancak, uygulamanın öne çıkan özelliği, güçlü bir İnternet bağlantınız olması kaydıyla en sevdiğiniz oyunları herhangi bir yerden oynayabileceğiniz gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Monflo

 

 

Yazan: meto

Monflo Remote PC Access 3.0.0 YAPILAN YORUMLAR