Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Movavi Video Editor ikon

Movavi Video Editor 2020

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Movavi Video Editor  – Profesyonel Video Düzenleme Programı

 

Movavi Video Editor, windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarınız ile, profesyonel video düzenleme imkanı sağlayan bir programdır.

Kullanımı son derece kolay ve Türkçe olan bu video düzenleme programı sayesinde, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşacağınız mükemmel ve profesyonel videolar oluşturursunuz. Kendi haber videolarınızı yada belgesel videolarınızı oluşturabilirsiniz. Eğitim amaçlı videolar veya tanıtım filmleri çekebilirsiniz. Tabi ki reklam sektörü faaliyetleri için kısa filmler de yapabilirsiniz. Program kullanarak yeteneklerinizi  en üst seviyeye taşırsınız. Hiç bir karmaşık ayarlara sahip olmayan yazılım sayesinde hazırladığınız videolar şaşırtıcı bir profesyonellikle insanları hayran bırakacaktır.

Daha önce çektiğiniz videolar üzerinde film montajı yapmak için oldukça kullanışlı bir programdır. Sürükle bırak desteği ile kolay bir şekilde videoları düzenleme olanağı sağlarken, kameranız da ki yada akıllı cihazlarınızda ki videoları içe aktarabilirsiniz. Kişisel videolarınız üzerindeki istemediğiniz sahneleri kesmek ve yerine başka sahneler eklemek imkanı da sağlar. Bununla birlikte videolara efekt ekleme veya ses ekleme gibi montajlar yapabilirsiniz. Programı ücretsiz olarak deneyebilir, isterseniz full sürümünü 87.95 TL’den başlayıp 140.95 TL’ye kadar olan uygun özelliklere göre satın alabilirsiniz.

Movavi Video Suite

 

PROGRAM VİDEOSU

Özellikler:

Video Editor kütüphanesinden video klipleri, arka planlar, müzik ve ses.
Bir ekranda birden fazla video birleştirme.
Web kameradan video kaydetme.
Mikrofondan ve müzik aletlerinden ses yakalama ve kişisel ses kaydı.
Projenizin ses ritim düzeni otomatik senkronizasyonu.
Özel efektler.
Video kalitesinde bozulma olmadan dışarı aktarım (Render)

…ve saydığımızdan çok daha fazla özellikler sizi bekliyor.

 

 

 

Yazan: meto

Movavi Video Editor 2020 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları