Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Stereo Converter Musereo Mono ikon

Musereo Stereo to Mono Converter 2.9

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Musereo Stereo to Mono Converter – Steriodan Monoya Dönüştürme

 

Musereo Stereo to Mono Converter, sadece birkaç tıklamayla bir grup stereo ses dosyasını (MP3, WAV veya WMA) dönüştüren bir Windows yazılımıdır.

Programın Seçenekler iletişim kutusundan 3 dönüşüm yöntemi konusunda seçim yapabilirsiniz. Bu Yazılım Size bilgisayarınızdaki stereo ses dosyalarını kolayca bulmanızı sağlar. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Sürükle bırak yöntemi ile dosyaları hızlıca işlemeye başlayabilirsiniz. Dönüştürme seçeneklerini kişiselleştirerek aynı zamanda tek bir seferde toplu ses dönüştürme yapabilirsiniz.

Musereo Stereo to Mono Converter

Nasıl Çalışır?

It’s incredibly easy to get it to work. After you started the program, you’ll see a Getting Started guide in the main window, as below:

getting-started

Ses dönüştürmeye başlamak için sadece bu basit adımları izleyin.

 

Hızlı Eğitim

Dönüştürme için Dosya / Klasör Ekleme

Ekle düğmesi açılır menüsü üç seçenek arasından seçim yapmanızı sağlar:

 

add-menu

 

Klasör Ekle seçeneği, desteklenen tüm ses dosyalarını belirtilen bir klasöre ve alt klasörlerine eklemenizi sağlar.

Aramaya Göre Ekle seçeneği, dönüşüm için önerilen mono ses dosyalarını bulmanıza yardımcı olan bir sihirbaz iletişim kutusu görüntüler. Aşağıya bakın (büyütmek için küçük resimlere tıklayın):

 

wizard-screenshot-welcome-smallwizard-screenshot-step-1-small
Dosyaları / klasörleri aşağıdaki gibi Windows Gezgini’nden dosya listesine de sürükleyebilirsiniz:

 

drag-and-drop

Eklenen Öğeleri Çıkarma

Eklenen dosyaları kaldırmak için, sadece onları seçin ve araç çubuğu düğmesine tıklayın. Tüm eklenen dosyaları silmek için, araç çubuğu düğmesine Temizle tıklayın.

 

Eklenen Öğeler için Kısayol Menüsünü Görüntüleme

Kısayol menüsünü görüntülemek için, dosyalar listesindeki bir öğeye sağ tıklayın. Seçilen dosyayı içeren klasörü Windows Gezgini’nde açmak için İçeren Klasörü Aç’ı seçin. Seçili dosyayı varsayılan medya oynatıcınızda oynatmak için Oynat’ı seçin.

files-list-shortcut-menu

Çıktı Klasörü Seçme

Çıktı klasörü, dönüştürülen dosyaların depolanacağı yerdir. Bir çıktı klasörü seçmek için Gözat düğmesini (dosya listesinin altındaki) tıklamanız yeterlidir.

 

Bir çıktı klasörü belirtmezseniz, dönüştürülen dosyalar giriş dosyalarının (dönüşüm listesine eklenenler) bulunduğu klasörde saklanır. Bu durumda, Çıkış klasörü girişi <Giriş ile Aynı> görüntülenir.

 

Çıkış klasörünü Windows Gezgini’nde açmak için düğmeye tıklayabilirsiniz.

 

Ayar seçenekleri

Seçenekler iletişim kutusunu görüntülemek için, araç çubuğu düğmesini Seçenekler’i tıklayın.

screenshot-06-small

Bu seçenekler, üretilecek stereo efektlerine ince ayar yapmanızı sağlar. Seçeneklerin daha ayrıntılı bir açıklaması için buraya tıklayın.

 

Dönüştürmeye Başlamak

Dönüştürmeye başlamak için Dönüştür düğmesini (ana pencerenin sağ alt köşesinde) tıklayın. Bu düğmenin ardından etiketini Dur olarak değiştirdiğini unutmayın.

Dönüştürme işlemi sırasında istediğiniz zaman işlemi iptal etmek için Durdur düğmesini tıklatabilirsiniz. İşlemin gerçekten durması için birkaç saniye beklemeniz gerekebilir.

Yazan: meto

Musereo Stereo to Mono Converter 2.9 BENZER İÇERİKLER
Musereo Stereo to Mono Converter 2.9 YAPILAN YORUMLAR