Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MusicBee ikon

MusicBee 3.4.8033

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

MusicBee  –  Müzik Arşivi Oluşturma ve Medya Çalar

 

MusicBee, medya dosyalarınızı yönetebileceğiniz ve aynı anda tüm medya oynatıcı özelliklerine fazlasıyla sahip bir medya oynatıcıdır.

Müziğinizi istediğiniz gibi çalın. Bilgisayarınızı bir müzik kutusu haline getirin. Dağınık müzik kitaplığını temizlemek için otomatik etiketlemeyi kullanın. Bu program ile harika bir müzik deneyiminin keyfini çıkarın.

Tüm medya dosyalarınızı arşivleyebileceğiniz bir yazılım olmaktan hariç, mükemmel bir medya oynatıcıdır. Diğer medya oynatıcı yazılımlarda olan tüm özelliklere fazlasıyla sahip bir yazılımdır. Medya dosyalarını içeri aktarma, düzenleme, oynatma ve arşiv dosyalarına kolay erişim imkanı sağlar. Medya arşivini oluşturduktan sonra, şarkıları peş peşe dinlemenizi sağlar. Özellikle müzikli işletmeler için mükemmel bir özelliktir bu. Mobil senkronizasyon özelliği ise çok ekstra bir özellik.

MusicBee medya oynatma programının en güzel özelliklerinden bir diğeri de, çevrimiçi youtube kliplerini oynatma özelliğidir. Pencerenin üst tarafından youtube sitesine direkt bağlanarak online müzik klipleri dinleyebilirsiniz. Programın çevrim içi radyo dinleme özelliği de bulunuyor. Müzik indirme, cd yazma ve dönüştürme özellikleri bulunan bu yazılım, tam özellikli bir programdır. Genel olarak bizim anlattıklarımızdan daha fazla özellikleri  keşfedebileceği oldukça güzel bir programdır.

VirüsTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

MusicBee

PROGRAM VİDEOSU

Özellikler:

 Kütüphane ve meta etiket ekleme özelliği sayesinde müzikleri kolayca bulma
 İnternet bağlantısı aracılığı ile, çalan şarkının bilgilerine ulaşma
 Diğer cihazlarla senkronize etme ve CD’leri kitaplığa ekleme
 Kişiselleştirilebilir görsel özellikler

 

 

Yazan: meto

MusicBee 3.4.8033 YAPILAN YORUMLAR