Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
My Screen Recorder

My Screen Recorder 5.32

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

My Screen Recorder – Ekran Kayıt Programı

 

My Screen Recorder, sesli ekran yakalama için eksiksiz bir araç ve seçenek paketi sunan sezgisel ve verimli bir yazılımdır.

Ekran kayıt yazılımı ile videoları, web seminerlerini, oyunları ve çok daha fazlasını hızlı ve sorunsuz bir şekilde kaydedebilirsiniz. Ekran Kaydedici, bilgisayar masaüstü etkinliğinizi standart WMV veya AVI video dosyalarına kaydeder. Program yüksek kaliteli, küçük boyutlu video dosyaları oluşturur. Tüm masaüstü, pencereler, mobil ekran, menüler, imleçler bile sesli video dahil olmak üzere bilgisayar ekranında gördüğünüz her şeyi kaydeder.

Bir ürünü göstermek, sunu oluşturmak, öğretici yapmak veya web sitesi incelemesi yapmak için PC uygulamalarınızı kaydedebilirsiniz. Bu yazılım kullanıcı dostu arayüzü ile web seminerleri, video görüşmeleri ve oynanışları kaydetmenizi sağlar.

Ekran Kayıtlarınızı daha etkili hale getirmenize yardımcı olan Ekran Kaydedicinin birçok özelliği vardır. Bu yazılım ile şunları yapabilirsiniz:

  • Ekran kayıtlarınızla hem sistem hoparlörünü hem de mikrofonu kayıt eder.
  • Tam ekran veya ekranın özel bölgesini yakalar.
  • Windows ve mobil uygulamalarınızın resim içinde resim efekti oluşturur.
  • Tüm yazılım programları ve mobil uygulamalar için tanıtım videoları oluşturmak için yardımcı olur.

Bu program aynı anda hoparlörler ve mikrofondan ses kaydı yapabilir ve standart WMV formatında anında çıktı oluşturabilir. Bu, İnternet sohbet uygulamalarını ve çevrimiçi video konferanslarını kaydedebileceğiniz anlamına gelir.

Belirli bir mobil uygulamanın nasıl kullanılacağına dair bir demo göstermek ister misiniz? Program, uygulamalarınızın video demolarını oluşturmak için Bilgisayar ekranı ile birlikte mobil yayın yapmanıza ve kaydetmenize yardımcı olur. Etkinliğinizin bir kaydını oynatma yeteneği, noktanızı net ve hızlı bir şekilde iletmenizi sağlar. Ekran Kaydedici, gösterim yapmak, paylaşmak, öğretmek veya açıklamak isteyen herkes için çok önemlidir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

My Screen Recorder

 

 

Yazan: meto

My Screen Recorder 5.32 YAPILAN YORUMLAR